| silvio a întrebat:

Cum se numeste femeia care stie in fiecare moment in ce loc se afla sotul ei?

Răspuns Câştigător
| andi a răspuns:

Pai ai pune in buzunar un localizator gpswinking

15 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Vaduva.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Vaduva laughing

| anonim a răspuns:

Vaduva

Janina
| Janina a răspuns:

Disperata si cat de curand solo tongue

| Bianca26bb a răspuns:

1. vaduva
2. obsedata
3. nu mai stiu...

| mircea a răspuns:

Se trage din coasta dracului? daca da, atunci nu conteaza cum o cheama (poate o fluiera si vine singura!) ca tot nu scapi.

| dyanna a răspuns:

GPS

| sergiu25bc a răspuns:

Raspunsul cred ca e sotie, nevasta, ca de esti casatorit esti arestat la domicilui, te suna sa stie tot ce faci, unde esti, cat stai, cand vii.etc happy

| gabimaris a răspuns:

Raspunsul la acest banc era "vaduva", dar si femeia geloasa stie unde se afla sotul ei, sau cel putin asa crede...ca stie sau in cel mai rau caz incearca cu tot dinadinsul sa afle, Doamne fereste sper sa nu aiba niciun om parte de asemenea specimene, supergeloase!

| oooooooo a răspuns:

Nu are nume-pentru simplul fapt ca nu exista...

| alexam a răspuns:

O femeie desteapta si care isi cunoaste bine sotul! laughing Si eu ma inscriu in categoria asta! Iti vine sa crezi?

| anida a răspuns:

Vaduva.

| Sunshine_2005 a răspuns:

Vaduvalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia cocoswinking daca ai cricnit in fata ei esti halit tata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soacra dubla.rolling on the floor
pazeaa!

Întrebări recente