| Buggy a întrebat:

Cum se pun fetisoarele alea? Daca merge dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Cred ca te referi la emoticoane. E foarte simplu! Trebuie sa le stii ''codul'' pentru a le face.De exemplu daca pui : si apoi ) o sa iasa o fata ''smile'' ca asta happy daca pui laughing o sa iasa un ''ranjet'' incearca mai multe. Mie cel mai mult imi place bug

10 răspunsuri:
| Hypathia a răspuns:

Care fetisoare, acestea ☺☻?

| MMadalina a răspuns:

Acestea : cred ca te referi la emoticoane nu?laughing

big grin

| Buggy explică:

Poate careva sa-mi de detalii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai enter de exemplu oh go on si dai dai enter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns ales
Cred ca te referi la emoticoane. E foarte simplu! Trebuie sa le stii ''codul'' pentru a le face.De exemplu daca pui : si apoi ) o sa iasa o fata ''smile'' ca asta happy daca pui laughing o sa iasa un ''ranjet'' incearca mai multe. Mie cel mai mult imi place bug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| beibii_5728 a răspuns:

Uite eu scriu dezlegat si apoi legat * - : ) si iata : idea

Întrebări recente