| OmuFoarfeca a întrebat:

Cum spargi corect cojile de seminte in public/pe strada?

Răspuns Câştigător
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Cu talenttongue

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu mănânc semințe.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru Musique):

Doar alune mananci?laughing)

| Musique a răspuns (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Da da da!batting eyelashes

| Polaris a răspuns:

Ca Mărgelatu, călare pe un ponei în lumina apusului, pe un câmp de război plin de cadavre.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Cu mana, le cojesti cu unghiile, iar cojile le aduni si le depui la un cos de gunoi.

| GroparuVesel a răspuns:

Gropar style.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Le gâdili.

| Ashadow a răspuns:

Cu dintii. Dar fii atent ca trebuie sparte intr-un anumit unghi de exact 361 de grade ca altfel le sar oamenilor cojile in ochi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu barosul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ciocanul.

| mola a răspuns:

Ouch!

| OskarRM a răspuns:

Le pui între fese şi strângi cât poţi de tare.Mereu dă rezultate şi lasă şi o impresie plăcută persoanelor de pe stradă.

| Snowal15lea a răspuns:

Cu smecherie.

| IepureleCuLopată a răspuns:

Metoda mea :

1. Bag una în gură și mă fac că o sparg, și că mănânc miezul, apoi o scuip pe toată ( deoarece nu am spart-o ) pe jos și simt gustul de sare în gură.

Nu știu cum să mănânc semințe

| fffrankie a răspuns (pentru IepureleCuLopată):

Asta cu nu stiu sa mananc seminte e ca aia cu "n'am asc manele in viata mea"

| Emilian601 a răspuns:

Mereu in preajma cuiva care sa se uite in gura ta, si cu mare atentie

| OmuFoarfeca explică:

Am pus aceasta intrebare deoarece mereu cand ies din casa vad taranii de-afara cu haina plina de coji de semintelaughing

| imale a răspuns:

Cu dintii, alta modalitate thinking

| DeeaRi a răspuns:

Cu crija si rabdare.

Am un ciocan cu care le lovesc.

| Claudiu709 a răspuns:

Rogi pe cineva sa ti le desfaca si sa ti le dea exact cum pasarile dau mancare puilor!