| florentinf a întrebat:

Cum suna muzica de biserica remixata?laughing

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Părintele Vasile in da house! http://www.adevarul.ro/bbtcontent/clipping/ADVIMA20100309_0403/4.jpg

7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Eu vreau sa vad live un popa la platane si pot muri linistit.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mai bine ca manelele oricum.

| florentinf explică:

Pai totGuma multumesc pentru ca ai incercat sa ma ajuti dar eu caut muzica de biserica remixata gen se mantuieste robul tau bum bum poc poc laughing ma intelegi ce vreau sa spun?laughing

| florentinf explică:

Mufla cat am ras laughing mersi pentru poza meriti funda laughing va multumesc si celoralti ca m-ati facut sa rad

| florentinf explică:

Care poate sa-mi faca rost si de o melodie cu muzica remixata dau funda ca o sa pun o alta intrebare pe aceeasi tema dar vreau melodie de data asta

| florentinf explică:

Bai am gasit batrani dansand si cantand la mai multe inmormantari in biserica erau cu cosciugul si aia cantau si dansau doar ca cusciugul nu se vedea de o masa pusa special sa nu se vada presupun habar n-am http://www.220.ro/party/Remixul-Bisericii/EBJAYnUh3m/