| cristina34567777 a întrebat:

Cum sunt ai vostri profesori, descrietii in cateva cuvinte, cel mai bun raspuns primeste funda happywinking

Răspuns Câştigător
| SweetMinion a răspuns:

Nebuni,au pretentii in ei de crapa, unii se lauda singuri(au modestie in ei cat o mie), unii(profesorii nu profesoarele) injura de parca nu au avut timp sa isi faca laba de dimineata, profesoarele urla la noi intr-o veselie(ma mir ca mai au voce a doua zi).

1 răspuns:
| nustucenumesapun a răspuns:

Deci : Diceanu(profa de mate) - tipa si se face rosie ca racu, in caz ca nu intelegi ceva si nimeni nu intelege nimic pentru ca nu ar trebui sa fie profesoara
Colt (de fizica) - Am 300 de elevi! nu stau eu dupa voi happy are si putina barba
Stanica - castana si punctu
seckely - face glume in gandu lui si rade singur ca unguru ce este.se cearta singur in sala de sport