| Mazzenine a întrebat:

Cum te poti epila in talpa piciorului cu un castravete care te scuipa atunci cand il atingi?

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu eşti în stare de un lucru aşa delicat.
Castraveţii sunt extrem de fragili la atingere, plus că sunt foarte ruşinoşi.
Trebuie să-i şopteşti cuvinte frumoase, gen că-l dai pe răzătoare sau de mâncare la iepuri, şi baaang, o să ai efectul dorit.
Pentru un efect garantat, ai nevoie de un castor.

| ToKen a răspuns:

Il scuipi si tu pe fraier si se cuminteste.

| Alyra a răspuns:

Aşteaptă până se deshidratează castravetele.

| TheWomanCat a răspuns:

Trebuie sa il treci prin suduare de "Ce naiba mai e si cu intrebarea asta?" apoi il masezi cu "Senzatii tari" dar cel mai important este sa il imbai in miez de noapte cu supa de "Fata ta". Sper ca te-am ajutat.Succes cu epilarea pe talpa! laughing

Întrebări recente