| Andreea_5022 a întrebat:

Cum va'ti dori sa fie la scoala?

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sa facem ore gen: Sport (sa fim incalziti)
,Educatie sexuala (practica) cu bunaciuniilaughing,Educatie Sexuala (teoretica) ca sa invatam toate pozitiile, Desen (desenam femei goale), Ora de racorire (bem o bere si care o termina primul ia un 10), Ora de Budă in care invatam cum sa nu ne constipam sau sa facem diaree si ultima ora este ora de betie in care ne facem manga

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ca-n desert, adica pustiu!

| madasuk a răspuns:

Pai sa nu mai facem unele ore big grintongue sa venim in ce vrem noi la scc laughing) tongue sa nu mai type nici un profesor la copii big grin si unii copii sa nu fie nesuferitybig grin

| NOBODY a răspuns:

Să nu fie.

| Enigmă a răspuns:

@NOBODY, mi-ai luat vorba din gura.
Exact asta vroiam sa scriu inainte sa citesc raspunsurile

| Kqzu97 a răspuns:

Fara Teme si sa nu facem ore.Ar fi scoala perfecta! day dreaming

| Gabica a răspuns:

Inexistenta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Enigmă
Asta vroiam si eu sa zic cand am vazut intrebarea.

| anka_7094 a răspuns:

Eu mi-as dori sa nu mai fiewinking

| Minty a răspuns:

3 luni scoala si restul vacantalaughing)

| Prajitură a răspuns:

Mi-as dori sa nu fie.

| Prajitură a răspuns:

Nu am copiat raspunsul lui NOBODY, Doar ca nu l-am vazut. happy

| PikaRawrr a răspuns:

O zi de scoala.in rest vacanta. Ziua de scoala ar fi 1 aprilie.sa ne distram putin.

Întrebări recente