| MâţulMov a întrebat:

Cum vad ca aceasta categorie a devenit foarte amuzanta, vreau sa fac o intrunire a vechilor utilizatori (daca ar mai exista asa ceva) si sa le cer parerea.
Voi ce credeti despre cele intamplate?
Ati mai intrat pe acest site? Daca da, unde v-at mutat? (desi cred ca nu mai e nici o categorie intreaga la cap)
Astept raspunsuri.

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

,,Voi ce credeti despre cele intamplate?,,

I don't give a ****.
Fiecare intra si iese cand vrea. Nimeni nu tine cu forta pe nimeni site-ul asta e la fel ca fiecare altul...
Unii dintre noi mai avem si scoala, munca, facultate, viata...normal ca nu ramanem toti o viata pe acelasi site.
Si chestia cu userii vechi e subiectiva. Sunt useri pe acest site care stau de 4-ani si inca au activitate si nici dracu nu-i cunoaste, si sunt useri care nu ai nici 5 luni pe site si deja tot site-ul ii pupa in buci...

| MâţulMov explică (pentru Apache):

Stiu... stiu.
Eu chiar as intra daca n-ar fi toti desteptii astia.
Dar ce alta categorie nu-i asa? Cauze nobile?
Acolo e interzis pentru ''retarzii necunoscuti''

| Apache a răspuns (pentru MâţulMov):

Nu il supara pe Alexandru Andrei.
Daca nu o sa iti dea ignore....ca la jumatate de site de altfel.
Pusti ranit anal...

| MâţulMov explică (pentru Apache):

*imitand un copil de 5 ani*
Te log, te log fumos Apase, lasa-ma sa-i dau eu ignor pimu!
Te loooog!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MâţulMov):

Ar fi bine ca la fiecare expert TPU sa scrie cam in ce e expert. Unii par experti in idiotenie. A lor, nu a a altora. Eu am 5 (cinci) 'destepti' in lista cu utilizatori ignorati. Printre care si un 'expert'. Chiar pe asta care ti-a raspuns tie la intrebare. Ma gandesc ca sunt mai mult de 10 (zece) utilizatori pe acest site.

| Musique a răspuns:

Ce a devenit?

| Polaris a răspuns:

Bine, măi, Cristi, măi.

| 4b a răspuns:

Nu stiu ce s-o fi intamplat insa ce stiu e ca umorul ingrasalaughing
Vizitez categoria pentru ca e vecina cu cele frecventate de minehappyamu ma mut in alta parte, da' nu-ti zic unde ca vi si tu fuga...
PS: TPU e un site intreg la capwinking
Salut

| MâţulMov explică (pentru 4b):

TPU da, categoriile de pe acest site nu sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-i tu pe toti aia care se plang pe aici cat de neamuzanti sunt altii si faceti voi un T/A amuzant. De comentat aiurea stiu ca e usor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Total de acord cu tine.
Eu inca ma consider noua, dupa 2 ani si jumatate (pentru cei ce nu stiu, contul Evanna). Parerea mrea e ca multi se plang, dar nimeni nu face nimic, iar cei ce incearca sunt dati afara sau cenzurati (doar omul e reflactar la ce e nou).

| MâţulMov explică (pentru anonim_4396):

Tu esti unu din ala neamuzantstraight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru MâţulMov):

Tu ai citit ce am scris eu sau nu prea stii sa citesti? De scris vad ca nu prea stii sa scrii.
Nu conteaza daca sunt eu amuzant sau nu.
Ideea era ca la T/A e plin de 'destepti' care se cred amuzanti si comenteaza ca altii nu sunt. La cati de astia sunteti, T/A ar trebui sa fie cea mai tare categorie, daca ati fi asa de amuzanti cum ziceti. Ceva nu se potriveste in povestea asta. Daca nu iti dai seama ce, sa-mi zici si o sa-ti desenez. Poate asa o sa reusesti sa pricepi si tu.

| MâţulMov explică (pentru anonim_4396):

'' T/A e plin de 'destepti' care se cred amuzanti si comenteaza ca altii nu sunt. La cati de astia sunteti''
T rog mai citeste si tu ce mai scrii ca eu nu ma consider amuzant si comentez ca altii nu sunt fiindca asa e, e plin re retari( ca domnul cu care vorbesc) care fac numai fite.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MâţulMov):

Fite faci tu, din cate vad eu. Daca nu te consideri amuzant, nu mai comenta de altii. Oricum vad ca nici acum nu ai inteles ce am zis eu. Punct.

| Apache a răspuns (pentru MâţulMov):

Daca indraznesti sa ii dai o replica mai acida care nu ii convine te crede automat idiot si te baga la ignore.
Imi pare doar un pusti frustrat ce se da prea important...

| iKeel a răspuns:

Doar Dumnezeu știe ce s-a întâmplat...

Ceilalți useri mai vechi au fost suspendați, și n-au m-ai intrat pe TPU, iar ceilalți... S-au plictisit de el.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Sigur, sigur... Gogu pe vremea aia era atractia siteului laughing.

Întrebări recente