| WhiteWolf7 a întrebat:

Cum vi s-a parut ultimu episod din Robotzi? Mie cam slabut fata de celelalte:
http://creativemonkeyz.com/roboti/robotzi-s01-ep14-dieta tietoru/

Răspuns Câştigător
| MikiPiki a răspuns:

Ce imi pasa da-mi funda!

4 răspunsuri:
| MikiPiki a răspuns:

Esti suparat ca asta o sa faci si tu in viata.O sa vinzi chesti la necunoscuti

| WhiteWolf7 explică:

Sa mori tu...Sincer, mi s-a parut, in comparatie cu celelalte, slabut.Tie?

| Hiroko a răspuns:

Hmm.e misto tongue

| Danielangelo a răspuns:

De tot caca tu ba handicapa tule sa ma p is pe sfirc ul tau din ureche daca nu-mi dai funda te bat la scoalalaughing