| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Daca ai avea sansa sa faci o petrecere in pijamale (pe TPU) pe cine ai invita? Si ce ati face?
P. s: T\A

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pe NOname.Am vorbi despre chestii intelectuale

NOname
| NOname a răspuns:

Pe toti. Ce ati zice de unnn... poker in grup?
Iar dupa ce veti pleca acasa, raman cu...mmmm...chiar e nevoie sa spun? Nu merge prin telepatie? Hai, ca am fugit, suna cineva la usa.hee hee

| pinguinuVerde a răspuns:

Pe AlExUtZ smug
Ne-am juca gfklhgjkadfgf...x şi 0.

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

L-as invita p' Nobody si Pa mufla si l-am rapi p' Basescu Da la partid.I-am rupe gatu.

| Caricatură a răspuns:

As invita un cantaret,de preferinta non-manelist, o perna, mancare...nu stiu daca o sa accepte sa o mananc dar nah...si pe Michael Jackson ca spectator.
@NOBODY, de ce prima oara am citit "i-as da o flegma"?