| Kazimir a întrebat:

Daca ai avea toti banii din lume ce lenjerie ai purta?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Lenjerie facuta de Kazimir...preferabil de bumbac egiptean. laughing

29 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Costumul Evei

| lunarwolf a răspuns:

Niste chiloti care-ar avea capul lui Justin Bieber spanzurat intre craaaci. devil

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Chiloti botezatu

| AndutzaAndu a răspuns:

Tocmai, că n-aș purta. laughing

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Chiloti cu fata ta pe eilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie.

| MiHaI a răspuns:

N-as purta

| OneMoreChance a răspuns:

Niste chiloti de tabla

| Bylok a răspuns:

Niste chiloti suflati in foita de dolari

| Lisa a răspuns:

Pai...nu mi-ar pasa de lenjerie...frate as cumpara Europa! si toate magazinele de dulcuri. whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As ramine gol pusca si n-as mai iesi din natura salbateca departe de orice civilizatie.

| Deny1333 a răspuns:

Lenjerie de pat. Ştiţi ce comodă e?

Răspuns utilizator avertizat
| bombănucleară a răspuns:

As cere sa mi se faca la comanda niste chiloti din bancnote de 100 de dolari si pe aia i-as purta*bani adevarati*

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

As purta niste tanga...Cu diamante si bani lipiti straight face L'as atrage pe JB in pod si i'as da 10.000 sa se sinucida laughing)

| simiiii a răspuns:

Se mai pune problemaraised eyebrows? Boxeri cu Basescu pe buca stanga nu e el de buca mea dreaptaoh go on.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Unii săcsi. De preferat cu cristale zvăropski pă ei. Păi ori suntem săcsi ori nu mai săntem.

| carminaburana43 a răspuns:

In fiecare zi altta dar bineinteles de firme de renume si bineinteles de satin.

| Deyutza a răspuns:

Chiloţi din aur smugsmug

| Frrramboise a răspuns:

I-as jupui pielea lui bieber si mi-as face niste chiloiti frumosi din ea, si ce ramane din pielea lui as folosi in loc de hartie igienica

| Pumpkin a răspuns:

Chiloţi de platină.

| Bastet a răspuns:

Păăăăi,chiloţi comestibili

| uǝʞɔıp a răspuns:

Un prezervativ

| DeeaLove08 a răspuns:

Ceva cu bani lipiti pe ealaughing

| IngelasulFlumuselSeUitaLaTine a răspuns:

Glumesti?! Sa am toti banii din lume? Pai la chiloti mi-ar sta mie gandul? Pff! Stai sa vad ce o sa-mi iau un iaht cu genti si unul cu un avion happy cu siguranta nu mi-ar pasa de chiloti, as putea merge si in costumul evei ca si asa, daca am toti banii din lume ceilalti or fi saraci si nici p'ala nu si l-or permite rolling on the floor saracilor! Huuuu!

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Intima:p:d

| LaNaibaa a răspuns:

Cu floricele laughing

Întrebări recente