| facepalmlol a întrebat:

Daca ai fi obligat/a sa le asculti melodiile, pe cine ai alege:Justin Bieber sau One Direction?

36 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O.D,cred.

| oOSaritaOo a răspuns:

Raspuns corect: m-as sinucide.

| xXdoareuXx a răspuns:

Justin Bieber. 1D e un grup de care toate fetele sunt moarte si vor sa se marite cu ei si sa faca copii si s*x si ce mai vor ele sa faca. Mi se par naspa melodiile lor...si mi se par naspa si ei. deci...aleg Justin bieberlaughing

JB -ca e un singur gay, nu mai multi :3

| єχcєєℓ a răspuns:

Păi chiar nu stiu ce au toti cu JB si One Direction, adica ce rău au facut? Ca sunt si ei celebri, au fan mă rog. poate le e ciuda dar in fine nu pot sa spun ca sunt fan JB dar nici daca ascult o melodie de-a lui nu ma ingrop(cum zice lumea ca asa e la modă)

| Ashadow a răspuns:

Mai degraba as alege intre Justin Direction si One Bieber

| PedoBarbie a răspuns:

One Direction

| Xtadelo a răspuns:

De ce mi as imagina asa ceva? :-s

| facepalmlol explică (pentru Xtadelo):

De mere albsatre.

| facepalmlol explică (pentru facepalmlol):

Albastre*

| Xtadelo a răspuns (pentru facepalmlol):

Nu-s bune

| Crucified a răspuns:

Sau.

| W3R4 a răspuns:

Pot să sun un prieten?

| facepalmlol explică (pentru W3R4):

Nu.
In schimb te las sa faci 50/50 big grin

| W3R4 a răspuns (pentru facepalmlol):

Mda...hai Justin Bieber, dar în varianta asta: http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| SuperSaiyan4 a răspuns (pentru W3R4):

Geniala capra, poate mere la American Idol, sigur ar castiga.

| SuperSaiyan4 a răspuns (pentru W3R4):

Ma retrag si ma duc dupa un pistol.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

One Direction.Au piese calumea, mai ales http://www.youtube.com/watch?v=Y1xs_xPb46M,nu urlate ca castoru ala...

| 00AName00 a răspuns:

Ia-si alege pe Justin One si pe Biber Direction.

Răspuns utilizator avertizat
| XBrunetteX a răspuns:

As alege sa mi se toarne lava incinsa in ochi si sa-mi bag coarne de inorogi in urechi in timp ce ma arunc de pe curcubeu si sa ma inec in Nutella, decat sa ascult muzica gay-lor alora...

| Dobre_Danielo_1993 a răspuns (pentru XBrunetteX):

Vad ca esti serioasastraight face laughing)

| XBrunetteX a răspuns (pentru Dobre_Danielo_1993):

Da,exact. laughing

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquic

| GasaiYuno a răspuns:

Pot să mă împușc?

| facepalmlol explică (pentru GasaiYuno):

Nu.

| GasaiYuno a răspuns (pentru facepalmlol):

Atunci îl ascult pe Fuego cântând X.x

Răspuns utilizator avertizat
| Anonymous989 a răspuns:

Salut! Daca as fi obligat as alege sincer Justin Bieber. Imi plac melodiile lui. Dar si cele de la one direction sunt bune. Bieber are mai multe vizualizari pe youtbe deci e mai tare. Si sa nu ii iei in seama pe cei care zic ca Justin e poponar, ca e papusa. Le e doar ciuda. Funda please! happy

| PonciK3214 a răspuns:

A-s pierde cunostinta din primile secunde si mi-ar fi tot una, nu-mi plac nici unul

| Din_Ana_1993 a răspuns:

ONE DIRECTION, SIGUR.Imi plac melodiile lor si sunt destul de ttalentati, pe langa ca sunt si draguti! :*

| Burcea_Bogdan_1990 a răspuns:

One Direction sunt mai putini fraieri rolling on the floor)))

| Lexee a răspuns:

ONE Directiooon! ZAYN ZAYN ZAYN =). kiddin. dar chiar imi place one direction! xD

| pricea a răspuns:

One Direction