| Raeste a întrebat:

Daca ai fi sa gasesti intr-un sant un sac cu pisici si unul cu caini pe care l-ai salva si de ce?

Eu as salva pisicile prima data si apoi caini pentru ca imi plac pisicile si cainii pentru ca daca imi plac pisicile nu inseamna ca cainii nu imi plac si ii las sa moara

Răspuns Câştigător
| mola a răspuns:

Eu iubesc animalele, iau intr-o mana pisicile, si in cealalta cainii si ii eliberez.

13 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ce interesant.

| Ashadow a răspuns:

Salvez ambele genuri de creaturi si daca n-am ce face cu pisicile le dau la catei.

| Weedier a răspuns:

Nămolul.

| DraudeS a răspuns:

Da.minunata intrebare.
Cainii sunt loiali, cei mai buni prieteni ai omului, si mult mai destepti ca pisicile.
Pisicile (felinele )sunt "basinoase" si parsive, prietenoase doar cand e vorba de bunul lor interes.

| Flynn2001 a răspuns (pentru DraudeS):

Ia mai taci! pisica mea mi-ar salva si viata.

| DraudeS a răspuns (pentru Flynn2001):

SI eu am pisica, dar nu o vad atat de salvatoare in schimb laughing. Daca tu ai pisica super-hero..coolio laughing

| Flynn2001 a răspuns (pentru DraudeS):

Ee. nici chiar super hero

| 00AName00 a răspuns (pentru DraudeS):

Nu e adevarat. Pisica mea e la fel de prietenoasa si loiala ca un caine.Si ma urmeaza peste tot.

| S8N a răspuns:

Si pisicile sunt loiale! E una pe care pisica o urmareste peste tot.Nici la WC nu o lasa laughing! Doarme cu ea in pat si o impinge cu labutele sa cada din pat.Si la intrebare eu as lua si cainii si pisicile, l-as duce acasa si i-as ingriji, si dupa le-as da drumul.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Eu le-aș salva cele două feluri de animăluțe în același timp. Adică : un sac într-o mână și celălalt sac în altă mână.
De ce să nu le salvez(animăluțele)? xD

Răspuns utilizator avertizat
| ReaperxD a răspuns:

Intai cainii.Cu siguranta cainii...

| robertionut444 a răspuns:

Eu as desface sacii si as lasa sa faca ce vor