| Smileyouarebeautiful a întrebat:

Daca ai fi un animal, care ar fi acela? Cel mai amuzant raspuns funda.

27 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Un om.

Răspuns utilizator avertizat
| єχcєєℓ a răspuns:

O oitzza ca cea de la avatarul userului Verutza97winking

| dragos9234 a răspuns:

Tractor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica (sireata, se poate strecura oriunde, etc)
P.S.:nu-i place apa ...deci nu merge in dus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Om

| 00AName00 a răspuns:

Cred ca as fi un inorog pentru ca nu exista si nici eu nu exist.

| SilentSuicide a răspuns:

Papagal. De ce? Sa fac misto de aia care cred ca o sa repet dupa ei ce zic.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Un dinozaur? thinking

| MishaIsMyHero a răspuns:

Cred ca as fi un omodinozaur.pe jumatate dinozaur, pe jumatate om

| Yumeno a răspuns:

O mata invizibila cu aripi de gaina

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Un babuin o.O

| Daniel2332 a răspuns:

Un catel fiindca fetele iubesc cateii mwuahahaha

| Diamondsz a răspuns:

O pantera.

| AnneHere a răspuns:

Basescu, sa pot sa ma ''joc'' cu Udrea. rolling on the floor

| šïηηεr a răspuns:

Aş vrea să fiu o fundă, ca să vă fac în ciudă că mă primiţi.

| MeritaSaMaiFiuAsa a răspuns:

Sincer, as vrea sa fiu un elefant laughing Ca sa pot sa omor toate furnicile care ma barfesc laughing

| ÐỄỄẴ97 a răspuns (pentru SweetCandies4cake):

Ce tare o fost clipu ala.rolling on the floorAtata am ras.rolling on the floor

| WWESuperFan a răspuns (pentru SweetCandies4cake):

Super tare filmuletul! E prea bestial! rolling on the floor

| WWESuperFan a răspuns:

Aici am doua raspunsuri:maimuta(fiindca sunt amuzante si vreau si eu sa ma distrez un pic) si koala (fiindca e cel mai lenes animal mai ceva ca lenesul.El doarme mai mult de 80% din zi, si vreau si eu sa pot sa dorm atat).

Vorbesc serios! Dar poti sa razi fiindca chiar e amuzant.

| jungle26 a răspuns:

Pisica.Sa dorm toata ziua.

| PoweredLights a răspuns:

Un papagal sa-i enerV
ez pe toti oamenii big grin

| Virgil_Iurascu_1989 a răspuns:

Eu sunt alintat tauraș...dar as vrea sa fiu motan.rolling on the floor

| Doxologie a răspuns:

Un panda...pt ca tipelor le plac Pandalaii!

| BalonasColorat a răspuns:

As vrea sa fiu un caunileunflucapvalucaloa.Combinatie intre:caine,leu,unicorn, fluture, capra, vaca, cal si oaie.big grin

| 2dor95 a răspuns:

Un lenes laughing

Întrebări recente