| gheparditza a întrebat:

Daca ai fi un hamster,ce animal ai vrea sa fi? daca ai fi animalul care ai vrea sa fi,daca ai fi hamster,ce masina ai vrea sa fi? laughingdau funda, la cel mai amuzant-ciudat raspuns!

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

1. daca as fi un hamster as vrea sa fiu orice in afara de hamster puppy dog eyes
2. as vrea sa fiu o masina din aia cu 4 roti cu 2 usi si cu un volan in fata. Sa fie neaparat neagra.

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Miau?

| ady123 a răspuns:

Perus-Porche

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Jaguar in ambele situatiihee heesmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mustang.

| GiAnca a răspuns:

Daca as fi hamster as vrea sa fiu un babuin, iar daca as fi hamster as vrea sa fiu Lada 1500.

Răspuns utilizator avertizat
| SootheMySoul a răspuns:

1.Animalo-hamstero-hamster
2.As vrea sa fiu o masina d-aia pe roti, dar fara aripi!big grin

| ALEXANDRA a răspuns:

Pe bune? -.- Pai daca as fi hamster, as vrea sa fiu de rasa. Si daca as fi hamster, as vrea sa fiu masina de tuns!

| xXDianaAlexandraXx a răspuns:

Pai as vrea sa fiu un crocorechinobalauropisicasoareceporumbeloumbrelo si masina mea sa fie audibmwrescociondochepasaMEGUSTA laughing.

Întrebări recente