| addyzz a întrebat:

Daca ai putea fi cineva pentru cateva zile, cine ai vrea sa fi? (indiferent personaj real, sau fantastic)

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

As vrea sa fiu pentru o zi Dumnezeu laughing. As face posibil tot ce as vrea love struck as aduce un strop de bucurie acolo unde viata a lasat o lacrima.

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ileana Cosanzeanabatting eyelashes

| Ea12345 a răspuns:

As vrea sa fiu... ceea ce sunt acum.Nu ar avea rost sa fiu altcineva.Fiecare are avanatajele si dezavantajele vietii lui.happy

| Minty a răspuns:

Sotia sau iubita lui Denis Stefanhappy

| juniper a răspuns:

Kim Possible, sa pot face orice big grin

| airflower a răspuns:

As vrea sa fiu Rut, nora lui Naomi.

| Orannginna a răspuns:

Un fluture. Sa traiesc numai o zi si aia din plin! love struck

| monyk a răspuns:

Buna, as vrea sa fiu o pasarehee hee, ca sa pot zbura, sa am aripi, sa ma inalt catre cer si sa strabat mari si tarihappy, sa fiu libera si mi-ar placea mult sa pot zbura, ar fi ceva fantastic!

| Marry:X a răspuns:

Buna. Daca ar fi sa fiu pentru o zi oricine imi doresc cu mi-ar placea sa fiu Bella, din faimoasa serie„Amurg", pentru ca as vreau sa vad cum arata Edward, cum e sa ai in preajma un vampir si atata iubire, dar toate acestea sunt vise, care se pastreaza undeva stingher in coltul capului meu...

| buburuzaucigasa a răspuns:

Totul, as vrea sa fiu cate putin din fiecare om, anima, pasare, vant, ploaie, floare etc

| buburuzaucigasa a răspuns:

Totul, as vrea sa fiu cate putin din fiecare om, anima, pasare, vant, ploaie, floare etc.

| deyanne a răspuns:

As vrea sa fiu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fiu un om care opreste timpu smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albert Einstein.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ichigo

| matei23s a răspuns:

Onutzu,
Te-a mai intrebat lumea si in alte locuri, si te intreb si eu; esti barbat sau femeie? Oricum nu conteaza, sunt doar curios. happy