| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa ramai singur pe o insula pustie, si sa poti alege sa iei cu tine fie nevasta, fie masina, ce ai alege?

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

Păi dacă aş lua ceva cu mine nu aş mai fi singur.

| Kei a răspuns (pentru RockaruL):

Iti dau funda pentru ca ai cel mai logic raspuns de prin zonalaughing

| XxBalonasheeXx a răspuns (pentru Kei):

Vrei sa zici ca raspunsul meu nu e logic?batting eyelashes

14 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

As alege amanta tongue

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Eu sunt fataa`!

Asa ca as alege nevasta

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

As alege`o pe bunica Nana!

| Kei a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Merge si-asalaughing

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru Kei):

Ieiii love struck

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

As pleca singuralove struck.
Sa uit de tot tot!

| valyNo1 a răspuns:

Pai nevasta sa nu ma plictisesc

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Pai as lua nevasta pentru ca ce as putea face cu masina pe o insula? ma joc Sand Race? laughing

| BellaSomerhalder a răspuns:

Nu am nici nevasta si nici masina. Forever alone...

| DeeeaLoveSP a răspuns:

Nevasta pentru ca ar face de mancare si ar construi adapostul si altele... masina nu'ti ofera decat adapost si nici ala de lunga durata... sustinem dragostea adevarata laughing Funda? puppy dog eyes

| Kei a răspuns (pentru DeeeaLoveSP):

Ai o viziune interesanta asupra lucrurilor. Imi place cum gandestiwinking

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru DeeeaLoveSP):

Cum sa faca mancare si sa construiasca adapost?raised eyebrows Daca se afla pe o insula pustie?raised eyebrows

laughing