| Eroare404 a întrebat:

Daca ar veni extraterestrii pe pamant ce ar face?

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ti-ar da viol

| RAY a răspuns:

Si daca suntem singuri in univers? eu nu cred in chesti care nu sau dovedit

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ar ramane aici. Printre ai lor.

| Doub a răspuns:

Ar apela urgent la un control psihiatric.

| Kaℓi a răspuns:

S-ar mira...

| Idkidk a răspuns:

Ar mânca pizza şi s-ar juca pe telefon. Ca şi la ei acasă.winking

| deeeaqq a răspuns:

Ar face o poză cu minee.

| Copac13 a răspuns:

Dar de unde nu stii ca sunt deja aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana sa ajunga pe pamant, extraterestrii ar trebui sa atinga un grad al inteligentei, civilizatiei si tehnologiei la care noi nici nu indraznim sa visam. Pentru ei vom fi cam ce sunt maimutele pentru noi asa ca nu vad de ce s-ar deranja sa vina pe pamant.

Iar daca o specie extraterestra va avea nevoie de resursele pamantului sa nu crezi ce ai vazut la televizor, nu va exista niciun razboi ca in filmele si cartile SF. La tehnologia de care ar trebui sa dispuna pentru manipularea spatiului si a timpului (pentru ca viteza luminii nu este suficienta pentru calatoria prin univers) cu siguranta nu vor cobori pe pamant cu pusti cu laser si sa se joace "impuscatea" cu noi. Nici macar nu vor trebui sa atinga atmosfera pamantului pentru a obtine tot ce isi doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca exista extraterestrii.

Răspuns utilizator avertizat
| TheFragranceMaster a răspuns:

Au venit de mult! Si s-au minunat:mama ce dobitoci!
Ei tot revin saracii sperind intr-o schimbare dar noi ne tinem tari.

| Alec93 a răspuns:

Daca m-as intalnii eu cu un extraterestru. l-as intreba daca are un foc... laughing)

| ChestOfCreepers a răspuns:

Viol de extratereștrii. smug

Întrebări recente