| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Daca as primi cate un dolar pentru fiecare intrebare/raspuns sters as avea o camera ca asta: http://i.imgur.com/I3nnGOI.jpg
Voi?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

De ce iti sterg astia raspunsurile?
Le spun sa faca o optiune de a primi bani dupa ca despagubire pentru raspunsurile sterse.
E ok.Dar mai intai trebuie sa treaca de Senat si Parlament legea.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru AvalohAlyn):

Adminii sunt răuți cu mine.sad

| AvalohAlyn a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Nu esti singurul care are raspunsuri sterse.laughing
M-am uitat la mine, am o gramada.Si unele, fara motiv sunt sterse.
Si cred ca toti userii au asa.Mai ales cei de la Trivia si Amuzantelaughing

17 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

minus 3 la pătratul cubului sferic din karakal

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru KillMePlease):

Imi poti explica cat inseamna, te rog! N-am facut biologia la scoala sad

| KillMePlease a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

încă aştept poza aia cu kim... #. #

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru KillMePlease):

I can't. don't blame me laughing Intrebarea aia a fost stearsa la fel si premiulsad
#Feels

| KamaSutra a răspuns:

Ai ajuns la 69?

Stii, username-ul tau sugereaza ca tu nu stii 69 straight face

| SergiuBoss11 a răspuns:

laughingaia sunt adevarati?