| W3R4 a întrebat:

Dacă aţi avea o carieră în televiziune, ce fel de emisiune aţi face şi cum s-ar numi?

Răspuns Câştigător
| facepalmlol a răspuns:

Cred ca as face misto de toti aia de la televizor care se dau smecheri hartuind gramatica limbii romane.
Probabil s-ar numi"Te-am prins cu galusca!" sau "Galusca Show!" laughing

38 răspunsuri:
| BadSoGooD a răspuns:

SuperONE varianta HD

| TheKillerOfKillers a răspuns:

TPU tv

| W3R4 explică (pentru TheKillerOfKillers):

Interesantă opinia ta! thinking

| 00AName00 a răspuns:

"Prostia e super!"

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru W3R4):

Stiu! Ar fi tare! Cele mai noi intrebari de pe TPU! As fi prezentator.

| JustMeNck a răspuns:

Te pui cu Fuego- de divertisment smug

| W3R4 explică (pentru facepalmlol):

Cred că ar avea o mare audienţă! laughing

| facepalmlol a răspuns (pentru W3R4):

A si cred ca am sa-ti cer oaia ca emblema.

| W3R4 explică (pentru facepalmlol):

Aş fi onorată! blushing

| SweetCandies4cake a răspuns:

As face un concurs de mancat mancaruri scarboase numit mananca daca poti.Si o sa fac asta in viitor.

| W3R4 explică (pentru SweetCandies4cake):

Dacă tu chiar vrei să faci asta în viitorul apropiat, mult noroc!
Pot să vin şi eu? big grin
Doar să asist!

| Ashadow a răspuns:

Fund tv-despre politica

| amiX a răspuns:

Porcati TV (despre politica)

| W3R4 explică (pentru Ashadow):

Uuuu,interesant!
Cand mă chemi şi pe mine invitat?

| Sellak a răspuns:

Ce ar fi sa schimbi avatarulsmugsmug

| Klaryssa a răspuns (pentru facepalmlol):

Galusca? Imi trezeste atatea amintiri..Eram intr-un grup pe fb in care o fata super era poreclita Galusca si eu eram poreclita Savarina.Mai erau si Potatoo, Tomato, Carot, Dovleac, Si mai era si Curly...era asa de super! oh go on

| Klaryssa a răspuns:

Ar fi o emisiune de scandal si s-ar numi „Crezi ca stii? "

| W3R4 explică (pentru Sellak):

Ce-ar fi să schimbi TU avatarul? phbbbbt
Dacă chiar vroiai atenţie,nu trebuia să furi imaginea cuiva.
Cum vezi ceva frumos, hop şi tu să ai acelaşi lucru!
Evident, gelozia e mare. Dar mai şi tupeul să-mi spui tot mie, să schimb imaginea!
Tu eşti exemplul de un Troll adevărat! (şi nu mă refer la Trollul din meme, ci la Trollul care "trollează" site-uri!)

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Ai innebunit? Vorbim despre politica nu trebuie sa trezim oamenii cu amuzamentul creat de o oita curcubeu.

| W3R4 explică (pentru Ashadow):

Ai făcuit oiţa curcubeu să roşească! blushing

| W3R4 explică (pentru JustMeNck):

Ador pisica ta!
Ce ascultă?

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Am si eu momentele mele big grin

| Rooksee a răspuns:

Concurs intre prosti

| Sellak a răspuns (pentru W3R4):

Draga mea copila de 11 ani, cand aveam eu avatarul asta tu nici nu aveai cont pe TPUstraight face

| W3R4 explică (pentru Sellak):

Dragă ăsta:
1 la mană, nu am 11 ani (şi nici nu te interesează)
2 la mană, sper că acum nu vrei să-mi zici că de la tine am luat avatarul!
L-am găsit din întamplare pe "devianart" (dacă ştii ce e ăla)
3 la mană, dacă te vedeam cumva pe site-ul ăsta, fii sigur că nu-mi mai puneam la avatar poza asta!
Pe mine chiar nu ma deranjează că ai la avatar oaia identica cu a mea, dar ma enervează faptul că te bagi în seamă ca un incult!

| W3R4 explică (pentru JustMeNck):

Interesant! laughing

| SweetCandies4cake a răspuns (pentru W3R4):

Ok,desi vroiam sa mananci ceva special facut de mine.

| Sellak a răspuns (pentru W3R4):

Ai descoperit cum sa scrii cu diacritice si ii faci pe altii inculti...credema ca am mai multa scoala decat tu si toti membrii familiei tale "draga".

| onasis1961 a răspuns:

Umoristico-fantastica.
Urme de topor in vant.

Întrebări recente