| Anisia170 a întrebat:

daca ati putea aduce la realitate orice personaj fictiv (din desene animate, carti, jocuri) pe cine ati aduce, si de ce? ^_^

8 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu m-am gandit niciodata la asta, interesanta intrebarea.

Prefer sa pastrez distanta dintre lumea reala si cea virtuala/fictiva dar daca as fi obligat sa aleg pe cineva atunci cred ca ar fi
http://vignette4.wikia.nocookie.net/......ion/latest
Intrucat se pricepe la gatit si face cafea buna :)) -daca ar fi sa aleg pe cineva din anime-uri.
Daca as alege pe cineva dintr-o carte atunci ar fi Arnie -unul dintre personajele principale ai operei Christine scrise de Stephen King -intrucat consider ca seamana cat de cat cu mine si nu am chef de un personaj cu o poveste monotona sau care este fictiune in totalitate.
Din Jocuri, asta este oarecum greu dar cred ca ar fi "Zilean the Chronokeeper" din League of Legends- as putea sa dau timpul inapoi si sa indrept eventualele greseli.
http://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Zilean_0.jpg

Intr-adevar as vrea sa aduc la realitate mai multe personaje din anime-uri dar multe dintre ele sunt yandare asa ca prefer sa nu...

| SergiuBoss11 a răspuns:

As aduce-o pe Helena din Prin foc si sabie

| LePotato a răspuns:

Vaas, sa va ucida pe toti.

| DonaldTrump a răspuns (pentru LePotato):

Did i ever told you the definiton of insanity?

| LePotato a răspuns (pentru DonaldTrump):

Genial...

| syd2 a răspuns:

L-as readuce la viata pe Hamlet din cartea Hamlet de Shakespeare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry Potter pentru ca magie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe toti aia din Papa's... ceva mancare... ^_^.