| MBG a întrebat:

Daca ati putea alege o categorie noua pentru TPU, ce ati alege?
exemplu:Copii/Jocuri

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

- "Ghici!" (culoarea mea preferata; cati dinti am in gura; in ce zodie sunt; cum o cheama pe vecina de la II; cat e ceasul; daca catelul meu latra; ce am mancat de dimineata; cate degete am pe mana stanga; s.a.m.d.)
- "Comicuri" (sa fie mai aerisit la Trivia/Amuzante)
- "Metin/hi5" (mai are rost sa spun de ce?)
- "Vreau sa ma sinucid/Caut atentie" (ar avea ceva clienti. la cate intrebari s-au pus pe aceasta tema in ultimul timp...)
- "Ma plictisesc. Cine vrea sa fie clovn-ul meu?" (pentru aia cu "cine imi spune un banc?")
- "M-a uitat mama acasa" (si te-ai gandit, ca e cazul sa ne stresezi pe noi?)
- "Ce mai faceti?" (tot pentru plictisitii de mai sus)
...si lista poate continua.

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai am o categorie:
"Google=TPU"
Pentru cei care au impresie ca TPU e un motor de cautare sau sunt prea lenesi ca sa-l intrebe pe batranul Google inainte sa-si posteze intrebarile. (nu-i asa ca sunt simpatici?)

| giuly a răspuns:

Funde la negru - pentru intrebari gen 'cine e aceeasi zodie cu mine are funda' etc.
Comicuri
Prostie/Perversitate

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

-Frustrari si boli psihice
-Pro si contra Justin Bieber
-Matrimoniale

| NoChanceForUs a răspuns:

Exemplu: intrebari fara sens
metin si hi5
prostime
virignitate si masturbare etc.

| Vizitiul a răspuns:

Erotica/Fantezie. Multi infloresc, la dragoste si sex.

| Deyutza a răspuns:

Ex: filme
filme de toate genurile :comedie, SF, horror, crima, animatzie etc...:

| EvangelineDS a răspuns:

Muzica/tokio hotel

| CastorR a răspuns:

Comicuri/videouri

| Gentiana a răspuns:

Ma gandeam la categoriile:

Stupizenie
Camera de plictiseala(pentru cei care se plictisesc si infecteaza categoria asta cu itrebari de genul"Ghici cati ani am si iti dau funda")

Răspuns utilizator avertizat
| MBG explică:

Toti aveti niste raspunsuri SOOPER, nici nu ma pot hotara cui sa-i dau fundita!

| CoMyYySiAtat a răspuns:

"Intrebari/Stupide"

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

@Deyutza draga, filme sunt...

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Scoala/fantezie

| CookieșiParty a răspuns:

''Intrebari si raspunsuri fara sens''

| clauss a răspuns:

Teme si probabil un sfert din intrebarile puse pe TPU s ar duce spre teme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am voie mai multe categorii? Ar fi "Religie", "Comicuri", "Funditssa :X:X" (adica aici sa intre "intrebarile" gen "Ghiciti cati ani am dau fundita :X:X) si "Stupide", bineinteles.