| anonim_4396 a întrebat:

Daca englezii au volanul pe partea cealalta, inseamna ca sint pe invers? Oare si ceasul lor merge pe invers? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca DOAR ceasul nu merge invers!
Te poti astepta la orice din partea unor oameni care folosesc un sistem monetar absolut naucitor, un sistem metric total abscons si care omoara animalele de doua ori: o data cand le sacrifica si a doua oara cand le gatesc.
@aqualuna: LOL... daca ar manca doar pudding, dar, ia gandeste-te la faimosul porridge care (intre noi fie vorba) arata de parca ar mai fi fost mancat o data.

12 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Bro, trebuie să-i înţelegem, dacă ai bea zilnic tone de ceai, ai mânca pudding şi plăcintă de rinichi... n-ai lua-o şi tu pe partea greşită a drumului?

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Ardnaxur1961, ai dreptate, uitasem de porridge...bleah

| JeSa a răspuns:

Păi logica lor, le este inversă proporţională cu înălţimea!rolling on the floor)

mariana
| mariana a răspuns:

Ceasul lor merge bine si exact ca al nostru numai ca, al nostru a stat o perioada fara sa fie tras si asa a "ramas in urma" si noi la fel.
Problema cu volanul este mai ciudata, dar cum ei vor sa fie "mai cu mot", au dovedit lumii ca, pot sa conduca masina si asa pe drumurile lor, care nu seamna de loc cu ale noastre, ale lor fiind mai bune si fara atatea curbe, care iar ratacit si ar putea sa ajunga in apa, tinand seama ca se afla pe o insula si desigur ca ei nu vor sa se ude si la picioare, ca au aceasta ocazie cu ploile lor dese si cu ceata.
Mi se pare mie ca ai vrut sa ne bagi in ceata, dar daca vrei sa stii, la noi la M. Ciuc este ceata iarna destul de des si deja ma simt ca la Londra.
Mai sa fie, daca am prilejul sa ma simt in urmatoarea etapa ca la Londra cred ca, chiar de maine o sa am si "lire sterline", in loc de forinti.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pentru ei, noi suntem pe invers thinking

| Pho3nix a răspuns:

Totu` e pe invers la ei?
Fac sex cu capu` in jos?

| airflower a răspuns:

Nu, ei au furat ideea romanilor! Si romaniica sa nu fie plagiatori si-au mutat volanul pe parte care e acum. Ceasul lor mergemai bine decat cel al romanilor! Ei mor mai tarziu.

| Clauditza a răspuns:

Ce intrebare amuzanta.

| BuBuLyNa a răspuns:

De ce nu-i intrebi? poate sunt asta e problema lor...

| Alisa a răspuns:

Hmm.laughing)... e foarte ciudat, de fapt la ei, aproape totul este pe inverslaughing. dar ceasul nu merge pe inversbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut unul care mergea cu spatele mai bine ca in cazul in care ar fi mers cu fata iar hircioaga a spus;-Ptiu, e dat naibii"englezul". Am rama uimit pentru ca stia ea ce spune.

| nobody_3640 a răspuns:

Ti-e rau? Numai daca e gay!