| H0lz a întrebat:

Daca esti jurist, inseamna ca injuri mult?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Da,și pe oricine.

16 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Inseamna ca juri/ai jurat ca vei injura oricand si oriunde.

| Xtadelo a răspuns:

Asta e motivul pentru care tu nu o sa o ajungi niciodata jurist rolling eyes

| H0lz explică (pentru Xtadelo):

Pai injur doar cand e nevoie happy Nu ca altii la fiecare cuvant sa isi bage ****

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu. Cine ti-a zis asta? Mamaie de pe linia lui 102?

| xBya a răspuns:

Da! Categoric, cu siguranta, binenteles, cu toata increderea, 100%, fara indoiala, indiscutabil, absolut, incontestabil, indubitabil, DA!

| Urpaniel a răspuns:

P*la mea.

Răspuns utilizator avertizat
| leftside a răspuns:

A fi jurist nu are nicio legatura cu a injura, da' tu injura cat mai mult poate devii injurist.

| H0lz explică (pentru leftside):

Vezi, uite raspuns frumos. Tu stii foarte bine ca am pus la gluma intrebarea. Si mi-ai dat un raspuns bun. happy

| leftside a răspuns (pentru H0lz):

Pai am inteles intrebarea, ca puteam si eu sa injur sau sa te iau la misto, da' nu e cazul.

| Synapse a răspuns:

Serios...chiar ar trebui sa fie un test pentru a avea acces la internet.

| H0lz explică (pentru Synapse):

Da, se pare ca tu nu stii de gluma, du-te dracu la D/S fii acolo serios in centru atentiei daca asa iti place ^^

| blooDyFox a răspuns:

Daca esti prost, nu trebuie sa o arati.

| H0lz explică (pentru blooDyFox):

Daca o iei in gura, nu trebuie sa mi-o dai si pe maicata ^^

| blooDyFox a răspuns (pentru H0lz):

Mda. Eu nu m-am referit la tine.Insa daca tu te simti ofensat din cauza la ce am spus, e nasol.

| lilikutza a răspuns:

Nu,avocat jurist toti lucreaza in acceasi bransa funda?