| ecristinamc a întrebat:

Daca fac un slideshow/filmulet in windows movie maker cu tot cu muzica poe fundal.merge sa il pun pe youtube?
sau nu accepta de la winows movie maker?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pot fi uploadate pe youtube fara nici o problema.

8 răspunsuri:
| ecristinamc explică:

Mersi mult zbenguici
Dar nu itneleg de ce nu merge sa icnarc peyoutube
imi zice ca imi trimite confirmare pe email am dat de 50000 de ori sa trimita pe emaila colo arata ca am trimis dar de fapt eu nu primesc nimic

| Summer Memories a răspuns:

Merge sigur. Uite asta l-am facut eu intr-o zi cand ma plictiseam cu Windows Movie Maker si apoi m-am gandit sa-l pun si pe youtube :)).

http://www.youtube.com/watch?v=-Rad7kcVPic

Succes! :-*

| ecristinamc explică:

A confirmation email has been sent to your email address.
Change Your Email Address

Please enter your password with new email address below and click "Send Email" When you receive the confirmation email, click on the link provided to confirm your account. If you do not receive the confirmation message within a few minutes, please check your bulk or spam folders.

Asa imi da mereu

Dar nu primesc nimic

| ecristinamc explică:

Nu merge
am incercat sa il bag eu pe youtube si imi da eroare...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ai grija sa fii logata cand uploadezi ceva pe youtube. Mie nu mi-a cerut niciodata sa confirm.

| ecristinamc explică:

GATa am reusit sa bag pe youtube ceva dar cu alt program.
Mersi oricum mult tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce program?

| ecristinamc explică:

Am creat filmuletul cu alt program.Nu cred ca conteaza.

Întrebări recente