| Seducatorul a întrebat:

Daca faci pipi pe un copac, Risti sa arunce cu ghinde in tine sau sa-ti dea o creanga in cap?

9 răspunsuri:
| Burdetiu a răspuns:

Cine ti-a mai spus si asta, cum sa dea cu ghinde dupa tine, numai daca cade o ghinda, numai asa te poate lovi nu sa dea cu ginde dupa tine.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Dacă nu are ghinde dă cu creanga.

| Speed99 a răspuns:

Depinde daca e fata sau baiat. If you now what i mean smug

| єχcєєℓ a răspuns:

Vaaaai da ce-avem noi aicea? Copăcel copăcel vesel vesel copăcel...Doar dacă e vrăjit de Hitler.

| Ingerasulinocent a răspuns:

S-ar putea sa arunce veveritele in tine cu ghinde...

| GandălfDinNeamulLuiHitlăr a răspuns:

Păăi pe prietenul meu l-a violat o crenguţă după ce şi-a scos scula şi s-a urinat pe copăcel
Copăcelul a zis că are o sculă frumoasă, şi i-a dat o creangă în cap.
Acum e la reanimare, îi scot ăştia o creangă din uochi!
Deci da, rişti să îţi dea o creangă în cap.

Servus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident.

| Furculingură a răspuns:

Rişti să te sufoce cu frunze.

| Ashadow a răspuns:

Ca sa fii sigur, fa numarul 2.