| anonim_4396 a întrebat:

Daca gandacul de bucatarie rezista unei explozii nucleare, atunci "Raid"din ce este facut?

10 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......-ce-dracu/

Te dezamăgesc, știu D:

| Musique a răspuns:

Din mancare de peste.

| DaVà a răspuns:

Sl*boz de manelist

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Din prostie si lipsa de ocupatie.Jegurile alea nu dispar nici daca-i ineci intr-un cazan plin cu slbz.Da imi place senzatia aia ciudata atunci dand mi se plimba pe picioare dimineata cand savurez cafeaua. Daca nu ma depilez o perioada buna, ma gadila ceva timp pana sa ajunga la...tinta.Nu degeaba le spune cockroach.

| MyObsession a răspuns:

Căcat de gândac.

| NumePublicAnonim a răspuns:

Din otrava pentru oameni.

Răspuns utilizator avertizat
| Wehrmacht a răspuns:

Ai vazut-o pe 9gag nu?