| Glumetz a întrebat:

Daca-i intalni un pestisor de aur, ce dorinte ai vrea sa-ti implineasca?

23 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

O tipă care să mă spele pe dinți în fiecare zi.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Hm. Ziceai de mine ca sunt pretentioasa. >_

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Păi ce, eu sunt? laughing
E o dorință nevinovată o3.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Esti mai rau ca mine. Te rog, daca gasesti o fata care sa faca asta, sa-mi spui si mie.big grin

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Dacă-l găsești pe Grinch să mă anunți și pe mine smug

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

L-am gasit deja. Am devenit cei mai buni prieteni.:X:X

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Oo, deci funcționează?
Deci eu trebuie să dau de tipa care să mă spele pe dinți.
Nu văd pe niciuna waiting
Nu ești tu cumva? laughing

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu. Nu sunt eu. Sper sa nu te sinucizi. I don't want to see

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Of, deci acu' trebuie să mă spăl pe dinți? sad
Pff.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Da. Multa bafta!happy

| Doub a răspuns:

1.Sa-l intalnesc pe Grinch. E idolul meu.
2. Sa ma ajute sa invat la romana. Am o groaza si mi-e lene.
3. Ciocolata. Muuuulta ciocolata. Un munte de ciocolata. Ahhh. ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as ruga sa "distruga" prostia de pe planeta dar cred ca si el ar face infarct daca ar auzi asta, daramite sa mi-o implineasca.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa dispara 90% din populatie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Mai degraba 97% dar cu ce ma incarlzesc si aia? asa respira aerul aiurea.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Au si ei scopul lor.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Da. sa respire aerul aiurea. nu de alta, dar ar murii plantele dupa, si pacat de alea. macar face ceva bun

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fac"

| Inception a răspuns (pentru Doub):

Normal ca vrea sa dispara 97% din populatie, tipul nu are toate țiglele pe casa, dacă intri pe profilul lui sa te uiți sub poza, sa vezi unde locuiește.

| Doub a răspuns (pentru Inception):

"tipul nu are toate țiglele pe casa"- De ce? Intr-un fel sunt de acord cu el.

| Inception a răspuns (pentru Doub):

Esti de acord cu el, înseamnă ca nici tu nu ai toate țiglele pe casa
rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru Inception):

Hmm. Probabil. Cred ca a batut vantul si le-a luat.sad

| Inception a răspuns (pentru Doub):

Sigur ca da, a batut vantul si le-a luat, nu esti mai normala decât Endoryus, daca vrei sa dispara 97% din populatie, si ala sta la spitalul de nebuni, al 3 etaj, imediat pe stanga. rolling on the floor

| stefanvladvlad a răspuns:

Buna!
foarte simplu,
prima ar fi: Sa am un infinit de dorinte
si apoi imi pot dori orice