| SiEuILoveKazimir a întrebat:

Daca imi plac baietii inseamna ca sunt gay?

11 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

I-ai pus gand rau lui Kazimir?rolling on the floor

| barbrastreisand a răspuns:

Daca esti fata, nu.

| Kazimir a răspuns:

Oooo da in sfarsit alt fan kazimir smug

| FreakyFred a răspuns:

Da, mori in chinurile Internetului. laughing

| Ciprian a răspuns:

Daca esti fata nu. Dar daca esti baiat...hmmm...esti in devenire. Gay nu inseamna doar sa-ti placa baietii, ca sa fii gay trebuie sa intretii relatii sexuale cu acestia.

| Ciprian a răspuns:

Daca esti fata nu. Dar daca esti baiat...hmmm...esti in devenire. Gay nu inseamna doar sa-ti placa baietii, ca sa fii gay trebuie sa intretii relatii sexuale cu acestia.

| JustMeBăi a răspuns:

Esti bi...

lol, nu m-am putut abtine.

| ElySiKazy a răspuns:

Kazimir e al meu laughing. nici sa nu iti treaca ceva prin gand

| αndï a răspuns:

Daca a fi gay ar insemna strict " sa-ti placa baietii "
prin urmare daca tu esti fata si esti gay, inseamna ca esti straight, pentru ca esti fata si iti plac baietii laughing
Zing?

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Daca esti baiat da. daca ai o relatie esti 100% gay. Gay adica baiat/baiat. Deci e mai ciudat sa fi gay sau lezbi dar fiecare cu placerile lui...

| RockaruL a răspuns:

Daca esti fata e ok, dar daca esti baiat, da esti gay...