| MuadDib a întrebat:

Daca in momentul de fata ar iesii duhul din lampa, care ar fi dorinta pe care ti-ai pune-o? (mda... presupunem ca nu mai ai voie sa ceri alte intrebari)

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

I-as cere o bagheta maghica, care imi va indeplini TOATE dorintele. oh go onwinking

Răspuns utilizator avertizat
| anad a răspuns:

Ah, ca nu gasesc lampa si am uitat, tot cautand-o, ce voiam sa-i cer! Sigur a plecat duhul si nu cred ca o sa mai am o alta sansa!

| Razvan a răspuns:

Sa dispara. N-am chef de probleme cu sefu` lui.Am auzit ca nu face prea frumos cand se supara

| Reew a răspuns:

I-as cere sa nu mai astept 2 saptamani pana in Grecia, iar acum sa fiu acolo.Nu a mers tot acasa sunt sad.

| ELD a răspuns:

@diydutziyk pai ai atins lampasmug? incerca acum ca poate functioneazalaughing. I`as cere sa`mi arate unde e marea cu pestisori de aur si de acolo ma descurcoh go on.

| Libelle a răspuns:

Sa se faca tata bine...

| Rukhsandra a răspuns:

Sa fiu multi milionara in eurowinking

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Sa am corp de fotomodelday dreaming

| Deea :x a răspuns:

Sa ma iubeasca si el... sad

| claudiea79 a răspuns:

Sa fiu fericita sa am casa mea sa ma marit sa traiesc cu iubi 100 de ani

| Liniuta_3048 a răspuns:

Pe tata.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Sa scap de ulcer straight face
Sau sa nu ma plictisesc niciodata.

| ancutsa410 a răspuns:

Sa cad lla "iooobi" in bratzerolling on the floor
sa nu zic acum prostiilaughing

| ralucissima a răspuns:

Santatea pe toata lumea!

| Cosy a răspuns:

I-as cere sa nu mai fac la fan toata viata meahappy
sigur ma intelegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intalnesc baiatul potrivit pentru mine(asa cum as vrea eu, cu toate calitatile(sau defectele)care le am si eu. Buna intrebarehee hee dar nu am nici o lampa prin zonalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mi se îndeplinească toate dorinţele big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as cere sa nu ma fi nascut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vina apocalipsa aia mai repede sau sa moara toti prostii.

| вяυηєтα a răspuns:

Sincer: sa fiu cea mai bogata femeie din lumeday dreaming

| UserName450 a răspuns:

Sa ma intorc in timp pe data de 1 Iulie 2016

Întrebări recente