| ƒαηтαѕу a întrebat:

Dacă maicămea e bărbat,taicămiu e femeie, de ce soră-mea e neutră? happy

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Pentru că și tu ești o brânză neutră.

13 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Nu te teme drăguţă, nu e neutră. E doar hermafrodită.

| AikkoxD a răspuns:

Pentru că fratele tău e bisexual.

| CautNume a răspuns:

Dar tu ce esti?

| Astaeparereamea a răspuns:

Your soră-ta este neutră
Becouse you are BrânzăTopită

| DracusorImpielitat a răspuns:

Pentru ca parintilor tai le place viata.

| OctaLoL a răspuns:

De ce nu?

| Vibrations a răspuns:

Nu vreau sa comentez aiurea, pentru ca sunt relativ nou pe aici. Si tot aud userii cum se plang ca aceasta categorie (T/A) a ajuns un circ pueril si caraghios. Mi se pare ca e pe deplin justificat. Scuze daca supar userii ceva mai vechi. Si scuze tuturor userilor care frecventeaza aceasta categorie... E doar o parere personala

Răspuns utilizator avertizat
| YahooMail a răspuns:

Pai se poate sa se fi incurcat adn-urile si... INTERZIS COPIILOR SUB 18 ANI laughing

| ƒαηтαѕу explică (pentru YahooMail):

Heh.laughing
A iesit o branza topita!happy

| alex8840 a răspuns:

Depinde ce esti tu... Daca esti baiat ea este neutra ca sa nu fie fata, si daca esti fata e neutra sa nu fie baiat big grin. Daca n-ai inteles eu nu-ti explic (pentru ca nici eu n-am inteles). laughing

| daniela50 a răspuns:

Pentru ca e din florilaughing

| pufygirl26 a răspuns:

Ce întrebare tâmpită!