| JustMelavJustMe a întrebat:

Daca mananc ciment o sa mi intaresc sistemul imunitar?

Sincer adia ma macina acest gand... poate ar trebui sa ies din rasnita de cafea...

Va dau si chestie d'aia gri( sufer de portocalioza o forma rara dew daltonism)...chestie d'aia stiti voi.nu radeti de mine plis~!

6 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Ar fi șmecher să vomiți materie cenușie b-)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te faci beton armat!
Pa, pa.

| Bujîe a răspuns:

Da, şi dacă mănânci Skittles vomiţi curcubeu...

| lipitoOarea a răspuns:

Nu manca ciment. Pentru a face rost de materie cenusie trebuie sa tragi pe nas cenusa.E cea mai buna idee.

| Radioactive a răspuns:

Nu! Să nu mănânci, doamne ferşte! Că poate vomiţi apoi materie cenuşie!

| TheBlueWolf a răspuns:

Prietene tu vorbesti serios? E deja caz patologic.Am totusi doua intrebari:Cum dumnezeului ti-a venit aceasta idee? 1...si 2.Cati ani ai? Poti sa mori daca mananci ciment prietene deoarece ia ghici...se intareste happy. Vrei sa iti intaresti sistemul imunitar, consulta un doctor nu face ce iti trece tie prin capatana ca se poate sfarsi tragic.Repet ori cauzeaza decesul, ori ramai cu sechele.In caz ca tot vrei sa te sinucizi, pofta buna!