| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-a-si face unghiile de la picioare ca in poza de mai jos, cum m-as incalta?

http://static.oradestiri.ro/wp-content/uploads/2013/06/u nghii.jpg

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Uhm,te apuci de alpinism? laughing Sunt perfecte, nu iti mai trebuiesc ghete speciale cu 'ghimpi' laughing ai deja devil cu ce sa te prinzi

| Glumet a răspuns:

Ti-ai lua pantofi numarul 500. laughing

| DarkRevenge a răspuns:

Nu mai e nevoie...laughing

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Nu te-ai mai incalta sau ti-ai lua patofi de o marime imensa :3

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

Potcoave. Sau poti sa mergi in unghii.

| PapagalGalben a răspuns:

I-am cerut ajutorul mamei doar ca aceasta mi-a zis ca-i o prostie si ca-mi sta urat.sad
Cum as putea sa cumpar acele unghii tinand cont ca nu am bani?

| Lexini a răspuns:

Simplu: nu te mai incaltilaughing

Întrebări recente