| booh a întrebat:

Daca partenera ta/partenerul tau ar spune ca-i vine sa traga o băşină, tu ce i-ai zice sa faca?laughing

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fpQC-5SlWxY

Eu cum am vazut asta am inceput sa ma prapadesc de ras. Uite reactie. Ce nesimtit :))

19 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Tipule ai dreptatebig grin
Sti cum este vorba? Nu este frumos, dar este sanatoshee hee

| AndutzaAndu a răspuns:

I'aş spune să încerce să vadă, poate să tragă o băşină?rolling on the floor

| Roby67 a răspuns:

Egal ce as spune eu, ea tot face ce vrea ea, si asa este bine.

| hominid dreak a răspuns:

Ce-ai vrea tipule sa-i pui dop? Eu i-as zice s-o traga in cinstea dusmanilor.

| Farcas a răspuns:

Nu cred ca mi-ar spune asa ceva laughing
I-as zice totusi sa se duca la baie

| bblock69 a răspuns:

"Asteapta sa aprind un chibrit!" laughing

Răspuns utilizator avertizat
Abh
| Abh a răspuns:

Sa o faca in alta camera, nu in cea in care sunt eu.

| baru a răspuns:

Sa-i dea drumul Sti cum se spune? Nu strica o copaie de mate pentru o basina Pa

| Ana a răspuns:

Daca suntem in aer liber as mai scapa dar daca nu... big grin oricum nu cred ca ar face asta laughing

| kanajambe a răspuns:

Da-te mai incolo!

| laura64 a răspuns:

I-as spune sa nu-si dea aere.

| marius14 a răspuns:

1.Cheama smurdu daca ai macat fasole!
2.Sa fie cat mai putin zgomotoasa.
3.NU aprinde becu' sau TV sau orice alt aparat care foloseste curentul electric!

| Parisblue a răspuns:

''Hai odata ca sa apuc sa ma tin de nass!''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi bine dispusa, as crapa acolo de ras laughing. Am momente cand sunt infumurata si o chestie ca asta mi s-ar parea josnica, fiind in stare sa plec de-acolo imbufnata. In general, presupun ca i-as zice sa traga cu tunul in partea opusa laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva natural. si daca ar putea s-o faca la baie sau afara ar fi perfect. daca nu... asta e.

| Gipsy a răspuns:

1.Nu cred ca ar face asa ceva.
2. Daca in cel mai rau caz ar face asa, as rade.si nu as sti ce sa spun.laughing

| cosmic_ray a răspuns:

laughing laughing
da ce suntem in olanda?

| erny a răspuns:

Pai iasi spune ca imi vine si mielaughinglaughing

Întrebări recente