| florin_7920 a întrebat:

Dacă prostiea ar fi boală cu ce aţi trata-o.

Răspuns Câştigător
| ary a răspuns:

Cred ca se incepe cu alfabetul.

25 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca mai caut"leacul"laughing Daca il gasesc te voi anunta cu sigurantabig grin

| baru a răspuns:

Din punctul meu de vedere prostia este o boala nationala Si cei mai rau ca ea nu se trateaza dar si mai rau este molipsitoare Pacat Pa

| Kitty a răspuns:

Cu multe ore de gramatica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as suferi de ea, categoric as merge la medic pentru a cere un tratament.
Ma pun in locul unui medic. Eu le-as da la toti sa-l citeasca pe Pacala, poate le mai vine mintea la cap laughing.

| hominid dreak a răspuns:

Cu indiferenta.Na ca ti-am raspuns!

| deutza00 a răspuns:

Dumnezeu ne-a dat tuturor aceasta "abilitate", dar din pacate unele persoane cam profita de ea.winking

laughing

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Duşuri reci şi şocuri electrice... dar nu cred să aibă efect...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nebun omule? Ptr ce s-o tratez cind e la mare cautare?

| rex_2081 a răspuns:

E o boala incurabila.De orice te vindeci dar de protie ba.

| Hombre a răspuns:

Nu dau prostia pe desteptaciune ca doar stii "fericit e cel sarac cu duhul".

cami
| cami a răspuns:

Curiozitate. @diddy se referea la tine cand a spus de gramatica? Cuuuu multaa vitamina C.

| Tourniquet a răspuns:

Cu multa carte. Cred ca voi incepe cu alfabetul.
O luam de la A la Z.
Asi mai trata-o si cu multe pastile de retinere de minte.hee hee

| anad a răspuns:

Cred ca ar fi arhipline spitalele, ar fi urlete si gemete peste tot; as declara-o pandemie si sigur as cere ajutorul doctorului Streinu Cercel ca el este specialistul in pandemii!

| nuku a răspuns:

Oare zicala Prostul pana nu e fudul nu e prost destul nu iti spune tot?
Intelepciunea omului simplu nu se contesta
Asa ca unde vezi omul fudul ocoleste-l ca altfel iei boala de la el si ajungi la proverbul mult inalnit Spune-mi cu cine umbli ca sa-ti spun cine esti!

| ItzRivenGod a răspuns:

Cu Pervura te face cu 3% mai destept dar tot odata cu 4% mai prost, cu 40% mai incet si 14& mai lenes.laughinglaughing

| jony a răspuns:

Cu optimism!

| Elena1234456 a răspuns:

Speranta moare ultimahee hee, si nici prostii nu mor, desi sunt biodegradabili (sloganul unei campanii infiintate de minister acum vreo cativa ani laughing ).

| Alex_7297 a răspuns:

Nu are rost să tratez o boală pe care, se pare, şi sper din tot sufletul că nu o am!

| DeeDee28 a răspuns:

Deja e o boala destul de raspandita...si mai rau : e incurabila. Daca as putea sa o tratez, cele mai recomandate medicamente sunt :"Gramatica" (dimineata si seara), "Matematica" (o data pe zi) si cate o doza din 'Intrebari de cultura generala" pe saptamana

| AndutzaAndu a răspuns:

Cu o mare doză de deşteptăciune! în fiecare zi căte o "pastilă", apoi dublezi cantitatea, dacă apar manifestări neplăcute, consultaţi medicul sau farmacistulwinking.

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Cred ca la un moment dat toti suferim de ea. dar sa fim optimisti si sa ne obisnuim cu ideea ca nu se poate trata

| Razvan a răspuns:

N-as trata-o.As transmite-o din generatie in generatielaughing

| Marica_2964 a răspuns:

Tu cum ti-o tratezi?laughing

identitate
| identitate a răspuns:

As incepe cu semnele de punctuatie, mai intai cu "?"!

| marius14 a răspuns:

Cu cartile...cred