| товарищ a întrebat:

Dacă Sasuke e Marcel Toader, cine-i Pleiboița bătrână?
Dacă Naruto e Gigel Frone, cine-i mandolina?
Dacă Tsunade e Ioana Tufar, cine-i Horațiu?

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

*cri cri cri*

| Furculingură a răspuns:

... ai zis cumva Gigel Frone? :>

http://i.imgur.com/2WpRqcK.jpg

Să văd cum mai dormi la noapte.

Mwhahaha * tuşeşte *... haha.

| zurick a răspuns:

1.acadea
2.zana pozata cand se usura
3. urzica

| єχcєєℓ a răspuns:

Păi nu știu de care bătrână zici tu dar îmi aduce aminte oarecum de Tsunade...8-)

Um...poate Killer Bee e Gigel Frone și mandolina e vocea lui...

Sincer nu știu cine-i Horațiu ăsta nu prea mă uit la tv.Dar zic așa din perspectivă Ero-sennin.

| suităr a răspuns:

1.Habare ne'm
2.Eu smug
3. Pitagora big grin

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Cine-s cocalarii ăia de care vorbeşti? o.O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzisi de trei in unul? ( nu in una ca ne dedam la alte alea )
Daca punem la mixer pe cei trei mentionati de tine rezulta un mix de Dattebane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Adelina Pestritu
2. Cezar Ouatu
3. Bordea.

| товарищ explică (pentru anonim_4396):

XDDDDD Bune astea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru товарищ):

Funda?

| товарищ explică (pentru anonim_4396):

Nu dau funda la nimic. xDD

| pumba875 a răspuns:

De un lucru sunt sigura: Sasuke nu are cum sa fie Marcel Toader. Daca ar fi fost, am fi stiut si eu si Kabuto si Orochimaru, dar chestia e ca Sasuke e Sasuke, nu e nici-un Marcel Toader.

| товарищ explică (pentru pumba875):

sad Ba da. Atunci e Romeo Fantastic, a nu, ăla e Jiraiya. xDD

| pumba875 a răspuns (pentru товарищ):

Ba n-are cum ma! eu joc de o eternitate poker impreuna cu Sasuke, Kabuto si Orochimaru si am ajuns sa-i cunosc pe fiecare in parte ca pe o carte deschisa.Deci,n-ai cam sa-mi spui tu ca ma insel in privinta identitatii lui Sasuke!

| товарищ explică (pentru pumba875):

O.o"" Eu joc bambilici cu Madara Uchiha, Sotu meu ( Minato ) si cu Sakura. rolling on the floor))))))))

| товарищ explică (pentru pumba875):

Tenten tine scorul. SUNT CAMPIOANA.

| pumba875 a răspuns (pentru товарищ):

Interesant,dar eu raman la poker! e un mod usor de a castiga o gramada de bani (in special pentru ca Kabuto pierde tot timpul si gastig eu toti bani lui), iar uneori daca Sasuke pierde, il punem sa cante Barbie Girl si sa poarte o peruca.

| товарищ explică (pentru pumba875):

rolling on the floor Nu avem de original! Sasuke se face c***a! big grin
Fugaku : Fiule. acum sunt mandru de tine! ( Sa-mi aduci 10 % din castig )