| Claudelu_6992 a întrebat:

Dacă stau pe budă și trag apa ce(mi)se întâmplă?

14 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Lui @Buda nu-i place ca oamenii sa stea pe el si nici sa-i traga apa-n cap!
Chiar el a spus asta.

| giuly a răspuns:

Un portal te va teleporta într'o lume a babuinilor fără păr şi a îngheţatei cu 3 c0i.

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Vei mirosi mai bine, având în vedere că nu te-ai spălat vreodată.

| Digital112 a răspuns:

Unde tragi apa?

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

@Dash cata dreptate
ba copil nebun daca tragi apa te iau si te arunc ca pe un ca*at

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Te plimbi pe canal laughing Cu prietena Treaba Mica si prietenul Treaba Mare.laughing

| MikiPiki a răspuns:

O sa te uzi la cur

| αηηα a răspuns:

O sa ajungi in alt univers...

| αndï a răspuns:

Nimic special, iti lustruieste curu laughing

| Deeaa a răspuns:

O sa te costipi si o sa ai nevoie din nou de el

| i44na a răspuns:

Vezi prinde-te repede de ceva ( de hartia igienica de ex.) caaltfel cazi in WC. si eu am patit-o dar am sunat repede la 112 sa vina sa ma scoata.

Răspuns utilizator avertizat
| lykkeli a răspuns:

Incearca si ai sa vezi