| Bya132 a întrebat:

Daca Stella se uita printre categorii, sa imi raspunda la o intrebare ( si nu numai Stella, si voi, dragi userilaughing )...
Ne ajuta cu ceva aceste "reclame" cele de la adolescenti sau beauty&fashion sunt groaznice! scuza-mi expresia! straight face aceasta este opinia mea.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Constat că nu mai apar pe fundal, se pare că au fost atenți la semnalele noastre! Da de unde? Tot acolo sunt omniprezenete.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sa ne ajute cu ceva? ...cred ca glumesti? tu chiar crezi ca aceste reclame sunt puse aici pentru ajutorul nostru? ...NU sunt aici pntru ca TPU e pe duca si are nevoie de bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga bya. prin reclame adminii fac rost de bani. si in Romania in care traim avem nevoie de bani cat mai multi! deci de ce nu ar face site`u un bordel al publicitatii?
sincer imi pare rau...
ps. stela nu o sa-ti raspunda e ocupata cu facutul unghiilor

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiD a răspuns:

TPU e tpu.Nici mie nu prea-mi plac reclamele astea.Vad ca se cam umple spatiu degeaba, dar cu toti stim ceva:reclamele nu-s pe gratis.Normal ca site-u primeste bani pentru asta si daca ar scoate reclamele ar trebui sa renunte si la bani...si asta nu se poate, corect? laughing.In fine.Eu stiu ca TPU este un site unde ne putem ajuta unul pe celalalt...nu unde ne scoatem ochii cu reclame... parerea mea.Sau,ati uitat pentru ce e TPU?
Sunt convins ca raspunsul are sanse de 50 % sa fie sters.Dar...

| pinguinuVerde a răspuns:

Nu ne ajută p noi,ci site-ul,banii dragă Bya. baniiiii.
Cine e pe primul' loc, banii, banii \m/ rolling on the floor Glumeam doar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferea ca vine si don'Quijote.Eu sunt numai iapa lui pentru ca m-a suparat si l-am aruncat di-n sa dar ajunge si el cit de curand.Aceste reclame nu ajuta decit la colectare de bani pentru ca orice reclama se plateste.La alegeri ai faceau reclama prostanacului dar mi-e greu sa cred ca din convingeri politice.Si sa tii minte te rog un singur lucru; Se vrea un site cu valoare culturala care sa ajute nu care cumva sa crezi ca e un site comercial.

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Sunt perfect de acord cu tine. TPU este un site cultural care, dupa teorie, este accesat de oameni inteligenti care au o anumita valoare. Ei bine, nu cred ca un om inteligent ar fi interesat de 'tinute sexy ca sa iti dai iubitul pe spate' sau ar crede intr-un plasture miraculos care te transforma intr-un supermodel peste noapte.
Insa, lasand cultura la o parte, traim intr-o lume in care banii joaca un rol important. Si creatorii TPU trebuie sa obtina profit, mai ales ca site-ul este gratis. Ei trebuie sa plateasca un domeniu anual, de aceea apeleaza la astfel de reclame. Or fi ele groaznice, dar intretin site-ul si il previn de la inchidere.
Sa ai o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stela se uita printre categorii(si poate nici atat) de luni pana vineri...doar dimineata! Pentru orice lucru suspect pe site pe Stela o gasiti la pagina de Contact! Iar de raspuns va raspunde dimineata de luni pana vineri!
Nu se pun intrebari despre TPU.ro pe TPU.ro! Raluca asa zicea candva.

Întrebări recente