| Rosalie_9695 a întrebat:

Daca Superman era atat de destept... de ce purta chilotii peste pantaloni? intreb din curiozitate

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Era fan Michael Jacksonlaughing

15 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Ca sa vada oamenii ca chilotii lui sunt la moda sau poate sa vada oamenii ca poarta chilotirolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| hândel a răspuns:

Aia nu erau chiloti, era un scutec, si-l purta peste pantaloni, ca pantalonii erau prea strimti si nu-i incapea scutecul pe dinauntru. laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@otonis tare faza cu scutecu rolling on the floorrolling on the floor dar eu mai degraba zic asa big grin : pentru ca atunci cand isi lua "zborul" si in viteza aia sa nu ii intre aer rece la whistling rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Ca sa isi induca adversarii in eroarelaughinglaughing crezandu-l prostlaughinglaughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Chuck Norris s-a batut cu Superman. Nu se stie cine a castigat, dar perdantul a trebuit sa poarte chilotii pe deasupra pantalonilor. rolling on the floor
Ah cat imi plac astea cu Chuck Norris laughing

| viatadecacatt a răspuns:

Sa puna in evidenta podoabasmug

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Habar'n-am...

hai sa l intrebam!laughing

Care are id-ul lui?laughing)

| LORY a răspuns:

Ca sa nu-i cada pantalonii in timpul actiunii...

big grin

| Nemesis_9263 a răspuns:

Ca sa o sustinalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider ca sa se vada umflatura penisului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca vrea sa aiba o sustinere mai buna pentru colanti.like doohrolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca-i gay... cica s-a **** cu unu pe patu de moarte

| ancalazar a răspuns:

Ca sa arate cat de dotat e

| adrian001 a răspuns:

Superman era puternic; despre inteligenta sa ne indoim...

| oanandreea a răspuns:

Pentru ca nu avea curea la pantaloni si trebuia sa-i tina cumva pe el big grin