| Gandăr a întrebat:

Dacă Taylor Lautner și Taylor Swift s-ar mărita , s-ar numi amând oi Taylor Lautner? D:

14 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Poate Taylor la patrat.

Later edit: *isi da seama ca i-a raspuns lui Gandar >.< *

| Gandăr explică (pentru Bogdanux):

Am devenit sperietoare D:

| Bogdanux a răspuns (pentru Gandăr):

Nu chiar dar... :3

| Bya132 a răspuns:

Dacă vrei să afli răspunsul ştiinţific, caută un fan-club cu băbuţe care nu au de lucru şi vorbesc despre Taylor Swift şi Taylor Lautner. (măcar de ar putea pronunţa asta).
Băbuţele au un limbaj mai ştiinţific şi gândesc mai logic decât cercetătorii americani, zău. Văd asta zilnic la bunică-mea.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Lautner Swift

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Sau Taylor Swift d:

| AnneBre a răspuns:

Da.
Şi roboţelul crede acelaşi lucru.

| ReallySomebody a răspuns:

*T/A mode OFF*
*vede intrebarea*
*se gandeste ca e ea cea mai sofisticata*
*incepe sa calculeze*
*inca se mai gandeste la raspuns*
*ii vine o idee stralucita*
*scrie raspunsul cu un rand mai jos ca pana acum nu a zis nimic folositor*
Deci dupa calculele mele, daca amandoi vor spune da atunci vor fi numiti Lautner
*T/A mode on*
Ce`mi pasa mie cum ii va chema?

| andragrigoras2000 a răspuns:

Nu neaparat.de obicei asa se zice:ca femeia,atunci cand se marita priea numele barbatului,dar pentru asdta e nevoie de niste acte pe care femeia trebuie sa le semneze daca doreste acest lucru. daca nu barbatul trece la numele ei,bineinteles daca si acesta vrea. daca nu,dar e cam comlicat, isi pastreaza amandoi numele lor de familie, dar nu raman considerasti legitimati chsar casatoritiwinking

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Si au aceeasi dinti frumosi amandoi laughing

| Trolli a răspuns:

Daca Taylor Lautner s-ar marita?! okey.

| onlyme2851 a răspuns (pentru Trolli):

Daca e preocupata de asemenea figuri, ce te astepti?

| Cornel15 a răspuns:

Depinde, poate sa-si pastreze numele ei! Swift si o cheama Taylor Swift! laughing fundita?

| camy0000 a răspuns:

Nu

Întrebări recente