| andi a întrebat:

Daca tot era o intrebare de noapte buna, acum zic eusickv-ati trezit bine de dimineata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca te intereseaza, dar sa stii ca si eu m-am trezit bine; tarziu dar bine! happy iti doresc o zi frumoasa!

14 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Cam mahmur, dar merge.

| borsec a răspuns:

Nu prea, ca sunt racita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta este o intrebare la care astepti un raspuns folositor/util ori o tentativa de chat? Vorbesti de altii ca pun intrebari stupide/nefolositoare, cand de fapt tu procedezi la fel.ps:fi bland

Răspuns utilizator avertizat
| kh1ss a răspuns:

Eu m-am trezit f bine tongue

| andi explică:

Raspuns pentru georgian : platesc cu aceeasi moneda, nu ai observat intrebarea mea?

| JustMeFlory a răspuns:

Mie inca imi mai canta muzica de azi-noaptelaughingdar in rest sunt okbig grin

pupimik
| pupimik a răspuns:

Obosita de parca n`as fi dormit nimic toata noaptea.Cred ca ma pun imediat sa mai dorm putin

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Da, e buna dimineata! M-am trezit odihnita!

| emilica95 a răspuns:

M'am trezit pe jos pe telecomanda. e cam incomodabatting eyelashes

| simpluEu. a răspuns:

C-am nervos ca am adormit pe la 3 jumate si la 7 jumate a sunat telefonulcryingsi nu am mai putut dormicrying

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DA!big grin Ma-m trezit bn.Acum sa vedem daca o sa fie si ziua buna.Sa dea Dumnezeu sa fie asa.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
DA, excepțional.
Pa, pa.

| Princessee a răspuns:

Foaaaaaarteeee bine

Întrebări recente