| anonim_4396 a întrebat:

Dacă tot nu mai face nimeni ştirile...

*BREAKIN' NEWS, ŞOC, ŞOC, ŞOC.*

- IQ-ul mediu de la T/A a scăzut de la 50 la 38, echivalentul IQ-ului unui cartof retardat cu SIDA şi diaree.

- Shooty şi-a schimbat ringtone-ul.

- Albumele T/A mi se par cele mai retardate chestii pe care le-am văzut în ultimul timp (şi am văzut multe lucruri retardate).

- Shooty fumează plante medicinale...

Iar acum, premiile pentru cele mai retardate întrebări de pe prima pagină:

Mentiunea se duce la Anonim (Probabil îi era ruşine şi lui de ce întrebare a pus)... cu întrebarea: http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/salut-c8pii-ce-face-ti /

Un rând de aplauze furtunoase pentru acest user cu care ne mândrim.
-------------------------------------------------------- ------------------------------

Premiul III îi revine lui kapraneagrastaintalpilegoale cu întrebarea: http://www.tpu.ro/......n-cu-mine/

*Îşi şterge încet lacrimile*... Atât de... emoţionant. : |
-------------------------------------------------------- ------------------------------

Aplauze pentru câştigătorul premiului II: kapraneagrastaintalpilegoale... Incredibil, oameni buni, pentru prima oară în istoria ştirilor (Istorie începută azi) acelaşi user câştigă si premiul III şi premiul II, dar asta nu e tot! Premiul II îl câştigă nu doar pentru o întrebare, ci pentru o întreagă serie de întrebări retardate:

http://www.tpu.ro/......iba-peste/

http://www.tpu.ro/......-va-place/

http://www.tpu.ro/......a-cheliti/

Felicitări, kapraneagrastaintalpilegoale, suntem mândri de tine, că menţii IQ-ul mediu al categoriei atât de jos!

-------------------------------------------------------- ------------------------------

Iar fantasticul premiu I merge laaaaa... KenBlock43MonsterEnergy! Felicitări, Ken, i-ai întrecut în prostie pe toţi userii de mai sus, ar trebui să fii mândru.

Premiul îl primeşte pentru genitala întrebare: http://www.tpu.ro/......cu-diaree/

-------------------------------------------------------- ------------------------------

Cam atât cu ştirile de la ora 12:55.

Dăm legătura userului Ashadow, acuzat de furt de pe o bancă din parc.

-------------------------------------------------------- ------------------------------

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

N-am citit decât fazele în care vorbeai de șutihee hee
Meh, am nevoie de niște mărar.

| Furculingură a răspuns:

N-ar strica să continue chestia asta cu premiile pentru întrebări retardate. Măcar aşa se vor gândi de 2 ori înainte să pună o întrebare.

| zurick a răspuns:

Ma bucur ca ti se par retardate, de fapt nu-mi pasa, n-am cum sa-i multumesc pe toti.

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Retardate în sensul că nu au nici un sens/ nici un scop/ sunt degeaba.

Un album adevărat s-ar face dacă fiecare user ar da o poză cu el şi le-am putea uni pe toate, ăsta ar fi un album, nu un album cu poze scoase de pe net._.

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Pfft. rolling on the floor Perfect. Vom avea cel mai şmecher album.

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai pun? Mai amwinking laughing

| W3R4 a răspuns (pentru suităr):

Mi-ai cerut şi mie acordul înainte de a pune imaginea cu mine? straight face

| єχcєєℓ a răspuns:

Ashadow mai trăiește măcar?

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Nu ştiu...

Dar nu contează, se întoarce el. laughing

| suităr a răspuns:

T/A avea IQ-ul de 50? Un nou record

| Neverwas a răspuns:

Nici un premiu pentru mine?
Nu stiu daca sa ma bucur sau sa ma supar...

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Wow o.O

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" IQ-ul mediu de la T/A a scăzut de la 50 la 38 " - Prea mult 38...

Răspuns utilizator avertizat
| Crâstoşelul a răspuns:

Mi-a dat o lacrimă, când am văzut o " întrebare " pe TPU amuzantă.

| Dippa a răspuns:

Câta întrebarea...