| Digital112 a întrebat:

Daca tot vine Pastele, m-am gandit sa va intreb ce planuri aveti de Craciun. (?)

12 răspunsuri:
| Digital112 explică:

Nu mai gaseam fundul

paginii.

| єχcєєℓ a răspuns:

O să sculptez cel mai șucar dovleac și o să mă laud în fața tuturor

| AirănMeidăn a răspuns:

*planuri*

| PedoBarbie a răspuns:

La munte, mă dau pe pârtie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plănuiesc să invadez Polonia şi concomitent cu asta să anexez şi Portugalia.

| Digital112 explică (pentru anonim_4396):

Acele orase sunt de acord?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Digital112):

Nu ştiu, că încă n-am apucat să atingem acest subiect delicat. Nici nu ştiu care va fi reacţia lor, vorba aia... Na, eu am zis să nu ne grăbim. Să ne mai cunoaştem, că poate o să ajungem să avem şi câteva stătuleţe mici independente în urma acestor "discuţii".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de Craciun m-am gandit sa-mi planuiesc vacanta de Paste big grin

| vega358 a răspuns:

Sa unim pastele si craciunul intr-o singura sarbatoare! happy

| KRISTINAxo a răspuns:

Ce planuri?!;-? Mancam, bem si adormim beti sub masa laughing) rolling on the floor