| PufuleţiCuCaramel a întrebat:

Daca v-ati intalni cu Justin Biberon, ce ati face/zice?
P. S:T/A

17 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Bine,tu?

| LoL a răspuns:

Bai chiar vrei sa mi mai cumpar o tigaie? ca nu pot numai cu una sa l omor...cu una trebuie sa i dau in cap si cu una...la parter

| Criiiiiiiis a răspuns:

I`as zice sa s*ga ceva.

| Puţifer a răspuns:

Pasul 1 : mi-aş deschide pantalonii [ ce urmează nu e ceea ce credeţi voi ]
Pasul 2 : mi'aş da jos chiloţii
Pasul 3 : m-aş căca pe el.

| MiHaI a răspuns:

Crima

| Radioactive a răspuns:

L-as intreba daca stie romana(normal ca nu, nici nu stie ca exsitam), apoi l-as lua la o plimbare, l-as trimite sa se urce intr-un autobuz care duce nicaieri si apoi as veni sa va spun voua ca am scapat de el!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

L-aș scuipa

Răspuns utilizator avertizat
| Insomnii a răspuns:

Ia sa vedm...i-as vorbi frumos(linguseala), apoi l-as invita la mine acasa as incuia usa as lua pistolul tatei, l-as impusca in cap, l-as taia bucati bucatele si l-as vinde la o fana disperata care ar incepe sa-l boceasca. cu baniiii castigati de pe vanzarea fiecarei bucatica din corpul lui ...nu stiu ce as face dar oricum m-as imbogatiiii pe seama mortiiii lui. deci toti sunt fericiti si au trait pana la adanci batraneti.
SFARSIT!

Răspuns utilizator avertizat
| BloodPrison a răspuns:

Pai ia-si zice:vrei sa-ti *** una? si el ar zice:nu ca-s gay si mi-e frica de fetedevil)

| BloodPrison a răspuns:

Fara suparare pentru fani a fost doar o gluma, glumim si noi ce sa facemhappy

| FuckOffPepper a răspuns:

As cumpara un pepene si l-as infige in cur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omfg omfg jusin? unde unde? rolling on the floor

| FesCuDungi a răspuns:

La-s bate animalic si l-as sapnzura de borduralaughinglaughing

| Miruna_8819 a răspuns:

Cha il iubi mult si las cere in casatoriee :X:X:X:Xlove struck