| anonim_4396 a întrebat:

Dacă v-aţi putea crea o nouă identitate:
Cine ţi-ai dori să fii?
Unde ai vrea să locuieşti?
Ce vârstă ai dori să ai?
În ce epocă istorică ţi-ai dori să trăieşti?
Ce personalitate ţi-ai dori?
Cine ţi-ar fi prietenii?
Ce profesie ai avea?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

O sa iti dau un singur raspuns la toate happy King Arthur.

13 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Mi-as fi dorit sa ma fi nascut prin secolul XVIII. Sa fiu o dama de inalta societate, cu palarie si manusi, in varsta de 24 de ani, sotia unui lord. Profesia mea : momentan, frecventarea sindrofiilor si cursele de cai. Mi-as dori sa fiu, un fel de Anna carenina.

| Razvan a răspuns:

Napoleon Bonaparte. E genial.Nu mai are nevoie de absolut nicio prezentare

| Minty a răspuns:

Mi-as dori sa fiu Dane a lui Rembrand
adica sotia lui Rembrand
cu o personalitate puternica
as fi solitara
si nu stiu ce profesie as avea
:*

| Marii a răspuns:

Tot eu, in New York, 20 ani, in 2013 (sa stiu ca a trecut 2012 laughing), aceeasi, niste persoane care nu asculta manele si cu care sa am ce discuta, criminalista. happy

| Lora_6439 a răspuns:

Mi-as dori ca in loc de Simona sa fiu Simina, sa locuiesc in Marea Britanie, sa fiu vesnic adolescenta, sa traiesc in viitor, sa am aceeasi personalitate, sa am prieteni si nu "prieteni" si sa fiu intretinuta de iubitul care nu stiu de unde scoate bani dar e bine ca eu nu trebuie sa muncesc. laughing Acum imi dau 2 palme si ma trezesc. Huh

| ciumpalaku a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu Nicolae Titulescu sau regele Ferdinand I

| Me23 Tia a răspuns:

Asi vrea sa fiu eu.sa locuiesc in Londra. dar sa ma nasc si sa stau cativa ani in Romania.sa am tot 14 ani.sa fiu tot in 2009, sa am aceeasi personalitate.si aceeasi prietenu.si profesie elev ca acumlaughing

| ralucaralu a răspuns:

Mi-as dori sa fiu eu, sa locuiesc intr-o tara mai evoluata, la marginea unui oras, sa am aceeasi varsta, in epoca asta, sa am o personalitate mai puternica, prietenii(prietena mea cea mai buna pe care nu as schimba-o) si altii noi, profesie:o avocata renumita sau ceva de genu... tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt alialina! Mi-as dori: sa arat precum Clive Robertson, sa locuiesc in Elvetia (imi place schiatul, muntele si anotimpul rece), sa am varsta de acum, sa traiesc in epoca de acum, sa am personalitatea lui Johnny depp, sa am aceiasi prieteni de acum si sa fiu un cunoscut cantaret.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mi-as putea schimba identitaea, cred ca as vrea sa fiu o contesa din secolul XI-XII.
As vrea sa locuiesc in Londra, inconjurata de servitori care sa-mi faca toata poftele si sa aiba grija de palaul meu si al sotului meu, stapanul unui intreg tinut.
Mi-as dori ca in ciuda aparentelor, sa fiu o femeie buna, grijulie, in varsta de 25-35 de ani.
As vrea sa am prieteni ata oameni bogati si renumiti, cat si oameni de rand, fara o functie inalta, oameni simpli, cum s-ar spune.
Iar ca profesie, nu as avea niciun loc de munca, deoarece sotul meu ar fi foarte bogat si nu as duce grija zilei de maine.
Dar tu?

| Aero_2277 a răspuns:

Un actor foarte cunoscut in lume sa locuiesc in Los Angeles sa am 26 de ani sa traiesc in 2020 cel mai sigur ca sa stiu ca a trecut 2012, sunt o personalitate foarte puternica si un prieten bun in acelasi timp mi-ar placea sa am foarte multi si doar un singur copil, sa fiu casatorit, tot cei de acum mi-ar placea sa fiu invidiat la culme, si ca profesie un actor de mare succes in lume, intrecandu-l pe AlPacino, Brad Pitt etc...

Răspuns utilizator avertizat