| Digital112 a întrebat:

Daca va prinde profesoru sau profa la scl ca copiati ce le ziceti?

17 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

-Dar doamna, eu nu copiam, ma inspiram de la colegul meu doarbig grin

| luiza a răspuns:

Nimic sa nu se infurie mai tare, las capul in jos si sper sa nu iau 2!

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Eu nu copiam doar ma inspiram putin...pana la urma caietul pentru asa e fc...
sau mai imi scriu pe mana si ii sp doamnei daca ma prinde...vai da de unde a mai aparut si asta?

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Sau pur si simplu ma intraba ce fc acolo si eu ii sp bine dvs?

| Pralină a răspuns:

Am scapat o pata de cernela pe caietul colegului si am vrut sa ii zis ca sa o seterca nimic mai multlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Turquoise a răspuns:

Buna,
Va rog frumos sa ma scuzati, nu stiu ce mi-a venit sa fac asta.Imi pare foarte rau.

Sunt profesori care pun 1 pentru copiat, unii doar te avertizeaza, dar normal ca nu mai sta nimeni la discutii daca te vede cu gura mare.
Eventual mai vrei si nota scazuta la purtare ca ai facut pe smecherul?

| Iull a răspuns:

Si eu mai am fantezii Doamna profesoara! Credeti-ma, vi s-a parut!batting eyelashes

| TeO_3022 a răspuns:

Sa legalizeze copiatul laughing rolling on the floor

| Psihiatra a răspuns:

Nimic. FAc o mutra dubioasa iar profesurl se face ca nu m`a vazut

| regina a răspuns:

Hm...profesorii spun de obicei "mi se pare mie sau copiezi?"laughingDoar vi se parehee hee

| Digital112 explică:

Frumoase raspunsuri sper ca daca copiez maine la teza la romana sa nu ma prinda

| dsada a răspuns:

Apai doamna profesoara scuze da ...asas copii cand nu isi invata dumneavoastra nu faceati asa in tinerete. sa fim serios?laughing

| Bixx a răspuns:

Doamna... nu vedeti ca nu este sigur pe el? m'a rugat sa ma asigur ca este ca la mine (adica corect), ma rog... eu nu am scris nimic da' tot il corectez ca d'aia e copil de nota zece: DATORITA MIE {chiar am facut asta la franceza si nu am luat 4 }

| realnane a răspuns:

Ma pis pe mat a ce ne dai asa de greu?laughing)

| Myuu a răspuns:

Nu mai zic nimic m-as baga si in pamant daca as putea rolling on the floor

| Doddel a răspuns:

Ii spun : stiu ce ati facut aseara cu copilul acela, si apoi pleaca.

Întrebări recente