| RedBullX a întrebat:

Daca visez ca sunt insarcinata chiar am ramas?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie, visele pot deveni realitate.
la noapte ma voi chinui sa visez ca peste vreo 10 ani o sa am o fetita sau un gemen (T/A)
cred ca tu aseara ai visat asta, esti sigura ca noaptea aia nu a fost "de vis"? smug

17 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Viseaza c-o sa si nasti si nu vei mai fi insarcinata, vei fi mamica.

| Ţepeşu a răspuns:

Eu am visat că merg prin casă şi am făcut
*Nicuşor mode on*
Căcat, pişat, mâzgă uăi, apă platî
*Nicuşor mode off*
şi chiar am făcut.

| Deny1333 a răspuns:

Da, o să naşti un medium.

| Foxie2 a răspuns:

Sa te anunt eu ca tot visezi?
Nu oh go on

| CastorR a răspuns:

Exact ...vei naste un pinguin ...care va ajunge star porno.

| Downfall a răspuns:

Posibil. Şi eu am visat că RedBullX va pune o întrebare stupidă azi şi văd că s-a întâmplat, deci fă-ţi totuşi un test -__-

| Nuvăsufăr a răspuns:

Visează că n-ai să mai postezi niciodată la T-A.

| LittleSue a răspuns:

Ai ramas in urma...
s'au inventat metodele contraceptive...

| Cristianne a răspuns:

...și când te gândești că eu am visat că sunt în iad.thinking

| NothingToEat a răspuns:

Te-o fi **** cineva in vis

evenso
| evenso a răspuns:

Ehhhhhhhhh daca eu visez ca fac plaja pe insulele Bahamas inseamna ca trebuie sa-mi fac grij nu cumva sa primesc insolatie? laughing

| Phx a răspuns:

Dacă mă concentrez plouă.

| Rockart a răspuns:

Visează că îţi uiţi parola la contul de pe TPU, te rog.

| TrupFaraSuflet a răspuns:

:-o...normal ca da! si o sa iti mai si creasca niste crengi in cap asa de mari incat o sa isi poata face pasarile cuib pe ele! ce oamenirolling eyes

| xXdoareuXx a răspuns:

Si eu am visat ca fumez da din pacate nu s-a intamplatstraight facelaughing.si cate am visat eu pana acumlaughing. eram moarta pana acumrolling on the floor

| Rayus a răspuns:

Am visat ca era o proasta careintreba:
Daca visez ca sunt insarcinata chiar am ramas? si nu am patit nimic pana acum.Cum dracu sa fi insarcinata daca visezi?

| DerpyXD a răspuns:

Nu