| dragon88denis a întrebat:

Dam o petrecere? Asadow si Exxcel sunt invitatidoar daca isi iau o mustata falsa.

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Lui Exceel nu o sa-i convina pentru ca o sa trebuiasca sa-si rada mustata adevarata ca sa-si puna una falsa.
Si nu cunosc niciun "Asadow".

| Fridăm a răspuns (pentru Ashadow):

Şi pe Exceel l-a scris cu doi x...deci nu e vorba de voi.

| Ashadow a răspuns (pentru Fridăm):

Era mai grav daca-l scria cu trei de x

| Fridăm a răspuns (pentru Ashadow):

Da...că nu mai avea sens. Venea E 30 ceel (trecut din cifre romane, în cifre arabe).

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Nici eu nu cunosc vreun"Exxcel" așa că de ce pomenești de mine?

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Pentru ca... vreau sa te fac sa sughiti cool

16 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Cine sunt Asadow si Exxcel?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

De ce toată lumea îi poceşte numele lui exceel? laughing

| dragon88denis explică (pentru 六兆年と一夜物語):

De ce Justi Biber nu canta melodiile lui Fuego pe un unicorn albastru?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru dragon88denis):

Asta mă întreb şi eu

| VeveritaBestiala a răspuns (pentru dragon88denis):

De aia!

| VeveritaBestiala a răspuns (pentru dragon88denis):

Lasati-l in pace pe saracul baiat laughing. Daca nu stie sa scrie ce? E vina lui?

| dragon88denis explică (pentru VeveritaBestiala):

@***#**@@@!********* pentru veverita bestiala.

| VeveritaBestiala a răspuns (pentru dragon88denis):

laughing Saracutul de tine ....suferi nu-i asa? Lasa ca trece...

| Fridăm a răspuns:

Eu înţeleg că suntem la T/A şi avem voie să scriem ce vrem, totuşi aveţi măi un pic de grijă cum scrieţi întrebările că nu vă grăbeşte nimeni. Că o pui acum, că o pui cu 2 minute mai târziu, fiindcă te verifici dacă ai scris corect, tot un drac e.
Şi'acum, ca să'ţi răspund la întrebare, mai bine nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? fara barba?