| MyChemicalRomance a întrebat:

Dar cu Taylor Swift aveti ceva? Adica eu am vazut despre "cam" toti, Justin Biberon, Demy Lovita si alti. dar despre Taylor Swift nimic... mie mi se pare ok, nici ca ascult muzica ei

7 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

*peste 1 an pe TPU*
o intrebare intrebatoare : crede ca o sa ma casatoresc cu Taylor Swift

| EVERYBODY a răspuns:

Merge la o beție...

| FucktheSystem a răspuns:

Nu-mi place dar nici nu o urăsc cum îl urăsc pe Biebr aș putea să zic că ma lasă indiferentă.

| DeeDee a răspuns:

Pai, a fost o vreme cand se intalnea cu Joe Jonas si probabil ca atunci erau intrebari/obsesii...dar acum facedoar muzica, nu si scandaluri...si deh, daca iti place country/slow/pop, asculti si Taylor Swift, nu e un pacat. Mie mi se pare foarte eleganta si imi plac cateva melodii de-ale ei.

| LarsUlrichsLover a răspuns:

Cine-i Taylor Swift? Alt rahat comercial?

| maryfanMJ97 a răspuns:

Si mie mi se pare ok

| MaraSM a răspuns:

Despre Taylor Swift nu s-au spus asa de multe deoarece nu cred ca auzi in ficare zi pe cineva punand aceleasi intrebari idioate gen: "Ma voi marita cu JB?" sau "Oare ce masura are Jb la pantofi?" laughing sau " Cand ma fac mare vreau sa fiu Hannah Montana", ori "Demi Lovato e o betiva" si "Selena e o proasta ca mi l-a luat pe Justin al meu"laughinglaughing Deci genul asta de intrebari sunt la tot pasul si mi s-a cam luat de ele. Sunt fana Justin Bieber si Selena Gomez, dar nu-s asa de nebuna sa pun genul de intrebari enumerate mai sus si daca vrei sincer parerea mea despre Taylor Swift; mie mi se pare ca melodiile ei sunt cam plictisitoare, dar macar pune "suflet" in ceea ce face. Deci nu as fi in viata mea fana Taylor Swift desi nu am nk cu ea!