| AndreeaCristina96 a întrebat:

Dar dacă te muşc te doare? Sau îţi dă sângele?

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Nu mușcaaa, mă învinețesc repede.

| Sconcsiş a răspuns:

Nu mă doare, da mă trece pişarea

| Gumã a răspuns:

Bleax.[laughing]

Fugi fa d`aici.(paranteza asta ai citit.o degeaba)

| Työlki a răspuns:

Daca ma musti ma pis pe tine

Doare, dar dacă fac pişiii pe tine ce zici? big grin

| ZapaciLaa a răspuns:

Doare...dar nu suntem noi asa de sensibili( suntem f insensibili pentru ca lumea e rea ) sa ne dea sangele. * se gandeste ce poate face nesimtirea din om *

| qMisaki a răspuns:

Ma duc la spital, ohh, ohh.mor aici! daca mor, sa te urci in autobuzu' 45, ii zici soferului ca esti fiica lu' justin bieber, el iti da o cheie cu care vei descchide gura lu selena gumez, sacolo vei gasi o cabana cu unchiu' sakoski care te va duce in ma va duce in anctarcti(caca).

| Gripa a răspuns:

Imi place durerea.Nu sunt masochist, dar imi place.Dar cel mai mult imi place cand ma musti de cur.Don't take it serious.(:

| valorosu1995 a răspuns:

Nu doare delokkk nici nu iti da sangele
funda

Întrebări recente